Hand - najlepsze oferty

Hand na Taniomanii. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w atrakcyjnej cenie. Nie czekaj i sprawdź!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Karambit Elite to nowa generacja modelu gry. Znajduje się w kolekcji Elite Series opracowanej przez Fadecase. Udoskonalona tekstura uchwytu, zwiększony rozmiar noża, plakietki i skórki to jedna z wielu aktualizacji. Każde ostrze noża ma diamentowe logo z literą "C", które stanowi godło wysokiej jakości. Plakietka wyświetla unikalny wygrawerowany numer seryjny, dzięki czemu twój nóż jest całkowicie unikalny od innych. W zestawie znajduje się również ochronna osłona ostrza i czarny złoty pojemnik na kolektory. Specyfikacja: Materiał rękojeści: włókno szklane ABSMateriał ostrza: stal nierdzewna 420Materiał plakietki: stal nierdzewnaDługość ostrza: 10,1 cm - 4 caleCałkowita długość noża: 21 cm - 8,2 calaWykończenie ostrza: błyszczące
Więcej
Zwiń
Lakiery hybrydowe Gelish łączą w sobie właściowości żeli UV i lakieru do paznokci. Produkt stosowany wraz z Gelish Base Foundation oraz Gelish Top It Off zapewnia trwały manicure bez odprysków do 14 dni. Dwie warstwy lakieru zapewniają idealne krycie i głębię koloru. Produkt jest łatwy do usunięcia w acetonie lub preparacie Gelish Soak Off Remover - wystarczy 10 minut aby bez uszkodzenia płytki paznokcia aby usunąć lakier.

Czas utwardzania w lampie LED - 30 sek.

Czas utwardzania w lampie UV - 2 min. (zaleca się stosowanie lampy UV o mocy min. 36W)

Pojemność : 15 ml

Kolor: Lust At First Sight - ciemny wrzos

Lakiery hybrydowe Gelish to produkty najwyżej jakości stworzone według specjalnej formuły, dzięki której utrzymują się na płytce paznokci do 14 dni.
Więcej
Zwiń
Wydają się być porządne. Jeszcze nie miałem okazji skorzystać przy poważnych pracach.

Opinie - Hand