H&M Mama - najlepsze oferty

H&M Mama już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1711 produktów - zobacz najlepsze oferty
VITAPIL® mama został opracowany z myślą o kobietach po porodzie, w okresie laktacji. Zalecany jest w celu uzupełnienia diety w substancje odżywcze i naturalną krzemionkę z bambusa. Składniki preparatu nie działają wyłącznie na łodygę włosa, lecz również na cebulkę i gruczoły łojowe. Składniki te sprawiają, że włosy stają się mocne, elastyczne i bardziej lśniące. Odpowiednia formuła z wybranych substancji aktywnych m.in. biotyna, selen i cynk pomagają zachować zdrowe włosy.

-Cynk sprzyja właściwej syntezie białek włosa.

-Miedź pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowej pigmentacji włosów.

-Witamina B12, foliany oraz cynk – biorą udział w procesie podziału komórek, w tym cebulki włosa.

-Miedź i cynk wspomagają ochronę komórek przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i stresem oksydacyjnym, który powstaje podczas m.in. ekspozycji na słońce, mróz, farbowanie lub suszenie włosów.
Więcej
Zwiń
@import"https://fonts.googleapis.com/css?family=Work+Sans:300,400,500,600,700,900&display=swap";@import"https://fonts.googleapis.com/css?family=Montserrat:400,500,700";.rc-container{box-sizing:border-box;-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;padding:0 15px}.rc-container:before,.rc-container:after{content:" ";display:table;clear:both}.rc-row{box-sizing:border-box;-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;margin-left:-15px;margin-right:-15px}.rc-row:before,.rc-row:after{content:" ";display:table;clear:both}@media(min-width: 992px){.rc-mobile-only{display:none}}@media(max-width: 991px){.rc-desktop-only{display:none}}[class^=rc-col-]{position:relative;box-sizing:border-box;-webkit-box-sizing:border-box;-moz-box-sizing:border-box;min-height:1px;padding-right:15px;padding-left:15px;float:left}[class^=rc-col-].rc-self-center{float:none;margin:0 auto}.pr-0{padding-right:0}.pl-0{padding-left:0}.p-0{padding:0}.fs-0{font-size:0}.mb-0{margin-bottom:0 !important}.
Więcej
Zwiń
Lactinova mama - doustny probiotyk dla kobiet w ciąży i karmiących piersią

Bakterie probiotyczne: Lactobacillus oraz Bifidobacterium, zawarte w LACTINOVA® mama, kolonizują jelito cienkie i grube, uzupełniając mikrobiotę kobiet w ciąży, kobiet planujących ciążę oraz kobiet w czasie laktacji.
  • Lactobacillus rhamnosus GG najlepiej przebadany szczep probiotyczny w badaniach klinicznych na całym świecie
  • Lactobacillus acidophilus LA02 pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową przewodu pokarmowego
  • Bakterie Bifidobacterium jako jedne z pierwszych pojawiają się w przewodzie pokarmowym dzieci.

Unikalna technologia MICROBAC zwiększa trwałość i przeżywalność pałeczek Lactobacillus i Bifidobacterium.
Więcej
Zwiń
To już kolejne opakowanie tego produktu które zakupiłam. Jestem bardzo zadowolona

Opinie - H&M Mama