GTA On Playstation - najlepsze oferty

Gta on playstation na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 5 produktów - zobacz najlepsze oferty
Grand Theft Auto V W tym tyglu swojej szansy na sukces szuka trzech zupełnie różnych kryminalistów: Franklin, uliczny cwaniak szukający dobrej okazji na znaczny zarobek, Michael, profesjonalista po wyroku, który nieco inaczej wyobrażał sobie własną emeryturę, oraz Trevor, lubujący się w przemocy psychopata, który myśli jedynie o tanim odlocie i napadach. Ekipa ta decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wykonać skok, który zapewni im dostatek do końca życia. Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w każdego z trójki bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści. LOS SANTOS and HRABSTWO BLAINE To zdecydowanie największy otwarty świat, jaki do tej pory stworzyliśmy. Grand Theft Auto V zawiera zróżnicowane kulturowo oraz geograficznie tereny, które można zwiedzać już od pierwszych chwil rozgrywki.
Więcej
Zwiń
Opis:

Celem, który przyświecał nam w trakcie prac nad Grand Theft Auto V, było stworzenie wielkiej, otwartej gry, która wykorzystywałaby wszystkie nasze doświadczenia nabyte przy produkcjach tego typu. Zastosowaliśmy zupełnie nowe podejście do prowadzenia narracji oraz nowatorskie elementy rozgrywki i osadziliśmy je w największym, najbardziej plastycznym świecie, jaki dotąd zbudowaliśmy.

Fabuła:

Los Santos: potężna metropolia, niegdyś perła zachodniego świata, dziś mekka speców od rozwoju osobistego, młodych gwiazdek i marniejących celebrytów, którzy próbują utrzymać się przy korycie w świecie kryzysu gospodarczego i tanich reality show. Właśnie tutaj trzech kryminalistów z trzech różnych światów próbuje ugrać coś dla siebie: Franklin, uliczny cwaniak, chciałby się przebić do świata dużych pieniędzy. Michael, niegdyś zawodowy kasiarz, wraca z emerytury, która zaczęła mu doskwierać.
Więcej
Zwiń
Zremasterowana edycja jednej z najbardziej kultowych gier akcji, która ukazaand#322;a siand#281; pierwotnie w 2004 roku na konsolach Xbox i PlayStation 2, jako piand#261;ta odsand#322;ona bestsellerowej serii Grand Theft Auto. Nowa wersja gry przygotowana zostaand#322;a pod okiem twórców oryginaand#322;u z firmy Rockstar Games, z okazji dziesiand#261;tej rocznicy wydania konsolowego oryginaand#322;u i ukazaand#322;a siand#281; pierwotnie na urzand#261;dzeniach mobilnych, a nastand#281;pnie równieand#380; na konsolach siódmej generacji, takich jak PlayStation 3. Akcja GTA: San Andreas rozgrywa siand#281; na terenie trzech miast: Los Santos, San Fierro i Las Venturas, które przygotowano na wzór Kalifornii lat 90-tych. Gracz wciela siand#281; w postaand#263; drobnego rzezimieszka Carla Johnsona, który przed laty uciekand#322; z rodzinnego miasta w poszukiwaniu lepszej przyszand#322;oand#347;ci.
Więcej
Zwiń

Opinie - GTA On Playstation