Gry Szybcy I Wściekli - najlepsze oferty

Gry Szybcy I Wściekli 19,00 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 195 produktów - zobacz najlepsze oferty
Jeśli chcesz doświadczyć najwyższej prędkości, nic nie będzie lepsze niż Dodge Charger w LEGO świecie z filmu „Szybcy i wściekli” z nieustraszonym ulicznym rajdowcem Dominikiem Toretto. W zestawie znajdziesz silnik V8 z ruchomymi tłokami, działający układ kierowniczy oraz dwie butle podtlenku, który daje dodatkowego kopa. W kabinie jest też gaśnica, na wypadek, gdyby zrobiło się za gorąco. Gdy odtworzysz już kaskaderskie ewolucje Doma, postaw model na półce w słynnej pozycji na tylnych kołach.

LEGO Technic 42111 dla fanów Szybkich i wściekłych

Wyścigowe przygody dla dzieci i fanów zafascynowanych samochodami. Podaruj fanom zestaw LEGO Technic Dom’s Dodge Charger, by mogli odtworzyć kaskaderskie ewolucje Dominika Toretto z filmu „Szybcy i wściekli”.
Więcej
Zwiń
Szybcy i wściekli (Blu-ray)
Fast and the Furious, The

Film dla miłośników szybkich samochodów i szybkiej akcji. Tutaj każdy wóz jest nafaszerowany elektroniką i gadżetami pozwalającymi włączyć tak mocne dopalanie, że z pozoru zwykła gablota zamienia się w ziejącą ogniem rakietę. Fabuła Szybkich i wściekłych kojarzy się trochę z kryminałem z Patrickiem Swayze i Keanu Reevesem Na fali. Tutaj tym „złym” jest szef ulicznego gangu samochodziarzy Domenic Toretto. Podejrzewa się go o dokonanie napadu na jadącego TIR-a, w wyniku którego został skradziony drogi sprzęt elektroniczny. Do akcji wchodzi zakamuflowany agent Brian Spindler, którego zadanie określono jako zebranie odpowiednich dowodów i zdemaskowanie Domenica. Bohater nie przypuszcza jednak, że zakocha się w jego siostrze i że wszystko co planował stanie się niebywale skomplikowane. Toretto grany jest przez znanego z Pitch Black ciemnoskórego aktora Vina Diesela.
Więcej
Zwiń