Gry sportowe na 2 - najlepsze oferty

Gry sportowe na 2 na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 198 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bądź szybki, bądź pierwszy i bądź sławny - prawdziwe wyścigi wracają w GRID 2, drugiej części laureata nagrody BAFTA, gry Race Driver: GRID, która sprzedała się w wielu milionach egzemplarzy. Doświadczaj agresywnej rywalizacji przeciwko zaawansowanym mechanizmom sztucznej inteligencji i zanurz się w wyścigu dzięki nowości absolutnej w GRID 2 - systemowi sterowania TrueFeel™ Handling, który w ekscytująco dokładny sposób oddaje emocje za kierownicą każdego z najsłynniejszych samochodów. Następna generacja EGO Game Technology Platform zapewnia niespotykaną wcześniej grafikę i niesamowity system zniszczeń, podczas gdy ty mierzysz się z innymi graczami na trzech różnych kontynentach. Zdobywaj sławę, fanów i fortunę, pnąc się na sam szczyt w intensywnych, bezwzględnych wyścigach toczących się na licencjonowanych torach, przepięknie oddanych ulicach miast oraz zabójczych drogach górskich.
Więcej
Zwiń
Wymaga podstawowej wersji gry Tekken 7 na platformę Steam do działania.

Drugi season pass dla gry TEKKEN 7, zawierający kolekcję różnych materiałów do pobrania - w pakiecie - w niższej cenie!

Obejmuje następujące DLC:

Sześć dodatkowych, grywalnych postaci!
  • DLC4: Anna Williams
  • DLC5: Lei Wulong

* Granie jako Anna lub Lei wymaga aktualizacji gry do wersji 2.00 lub późniejszej.
  • DLC6 i Dalsze: Zawiera 4 nowe grywalne postacie.


*Zostaną dodane w przyszłych aktualizacjach. Szczegóły zostaną opublikowane na oficjalnej stronie gry, w późniejszym terminie.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry sportowe na 2