Gry Puzzle Dla Dzieci - najlepsze oferty

Gry puzzle dla dzieci na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 93 produkty - zobacz najlepsze oferty
Cube Puzzler Pro nbsp; Producent: Smart Games nbsp; Wiek: 10 nbsp; Ilosć graczy : 1 Wielkość opakowania :12 x 12 x 11 5 cm nbsp; W zestawie nbsp;książeczka z 80 zadaniami 3D i ich rozwiązaniami Cube Puzzler Pro nbsp; to gra idealna dla miłośników łamigłówek Układanka ma wiele zalet Przede wszystkim rozwija wyobraźnię przestrzenną uczy logicznego myślenia skłania do poszukiwania rozwiązań oraz pobudza kreatywność Gra jest małych rozmiarów zajmuje niewiele miejsca dlatego będzie idealna w czasie wakacyjnych podróży np dla zabicia czasu w samochodzie nbsp; Zasady gry: 1 nbsp;Na początku należy nbsp; nbsp;utworzyć nbsp; planszę gry przezroczystą skrzynkę należy otworzyć nbsp;Trzymając części w oddzielnych rękach przesuń róg jednej części do szczeliny drugiej aby utworzyć jednoczęściową planszę Kawałki są na miejscu gdy czujesz kliknięcie 2 Umieść 6 puzzli na przezroczystej tacy aby utworzyć sześcian stojący na jednym z rogów Wszystkie 6 elementów muszą być użyte w każdym zadaniu Budowę kos
Więcej
Zwiń
SMART EGG POWRACAJĄ W NOWEJ ODSŁONIE I Z NOWYMI POZIOMAMI TRUDNOŚCI!

Smart Egg to więcej niż zabawka ! Łatwo nauczyć się jak ją używać, ale trudno zapamiętać ścieżki prowadzące do celu. Trzeba być czujnym i czasem wybrać inną drogę w labiryncie niż się planowało. Graj na wiele sposobów: za plecami, z zamkniętymi oczami, jedną ręką ! Ścigaj się z czasem i Twoimi przyjaciółmi! Włóż patyczek do jajka, przez jego górny otwór i przeprowadź go przez tunele labiryntu, w kierunku od góry do dołu zabawki. Wyjmij patyczek na drugim końcu labiryntu, na spodzie jajka.

Labirynt SPACE CAPSULE - poziom trudności: 13

Istnieje możliwość pobrania aplikacji z App Store.

Cena dotyczy 1 Smart Egg.
Więcej
Zwiń
Fajna "składanka" szczególnie dla jedynaków. Można już pokazać rozgarniętemu 4-latkowi. Ale uwaga: zawiera małe elementy.