Gry PlayStation - najlepsze oferty

Gry PlayStation w kategorii Gry konsolowe. Najtańsze oferty i najlepsze marki. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Gra FIFA 22 PlayStation 4 PS4 PLPowered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach.Nowe cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają większą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było mieć większe zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy, a także dodają nowe taktyki ofensywne pozwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu.W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go d
Więcej
Zwiń
Złoty Porządek został rozbity. Powstań, zmatowieńcze, i pozwól się prowadzić łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać Eldeńskim Władcą na Ziemiach Pomiędzy.

ELDEN RING to gra RPG akcji w konwencji fantasy stworzona przez FromSoftware Inc. i wyprodukowana przez BANDAI NAMCO. Fabuła tego największego jak do tej pory tytułu FromSoftware została osadzona w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw.

Zarys fabuły

Na Ziemiach Pomiędzy, rządzonych przez królową Marikę Wieczną, doszło do rozbicia Eldeńskiego Kręgu – źródła życia Złotego Drzewa.

Będące w połowie bogami dzieci Mariki zapragnęły odłamków zniszczonego Kręgu, zwanych Wielkimi Runami. Nowo pozyskana moc sprowadziła na nich jednak szaleństwo, doprowadzając do wojny – Roztrzaskania. Wojny oznaczającej porzucenie przez Wyższą Wolę.
Więcej
Zwiń
RZUĆ SIĘ W WIR MIĘDZYWYMIAROWEJ PRZYGODY

Międzygalaktyczni poszukiwacze przygód powracają w wielkim stylu. Pomóż im powstrzymać robotycznego imperatora, który zapragnął podbić wiele planet w różnych wymiarach i już ostrzy sobie szpony na ich własny wszechświat.
  • Utoruj sobie drogę do domu, korzystając z całego arsenału wystrzałowego uzbrojenia.
  • Odkryj dynamiczną rozgrywkę i podróże przez szczeliny międzywymiarowe.
  • Odwiedź zupełnie nowe planety i przekonaj się, jak dobrze znane miejsca wyglądają we wszechświatach równoległych.


CECHY NA PS5:

  • Poczuj ruchy wykonywane w grze dzięki efektom dotykowym kontrolera bezprzewodowego DualSense™.
  • Przejmij pełną kontrolę nad zaawansowaną mechaniką broni, korzystając z adaptacyjnych efektów
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry PlayStation