Gry Z Pingwinami - najlepsze oferty

Twoje dziecko szaleje za pingwinami? Spraw mu radość i kup jedną z najnowszych gier z motywem tych zwierząt. Nie czekaj - kup i zaoszczędź swoje pieniądze już dziś!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 21 produktów - zobacz najlepsze oferty
\"4 w 1 - Pingwiny z Madagaskaru\" to zestaw 3 różnych gier i 60 puzzli do układania.

Wszystkie gry i puzzle łączy wspólny temat.

Charakter gier jest zróżnicowany.

Znajduje się wśród nich \"Piotruś\" - gra w karty dla najmłodszych.

\"Pamięć\" to emocjonująca gra i dobry trening pamięci dla każdego.

W zestawie znajduje się również \"Domino obrazkowe\" a także puzzle, które są dobrym treningiem cierpliwości i skupienia.

Produkt polski.

Zawartość :

- 25 kart Piotruś

- 28 elementów domina

- 40 tabliczek gry Pamięć

- 60 elementów puzzli

- instrukcja.

WIEK:

3+

WYMIARY:

opakowania - 30 x 24 x 4,5 cm

WAGA:

600 g

UWAGI:

Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat.
Więcej
Zwiń
Baczność, agenci!Oficer X jest już bliski zdemaskowania naszej kryjówki! By przygotować się na to starcie, rozegramy tu zaraz planszową symulację. Każdy z Was otrzyma zadanie, które ma wykonać, zanim Oficer X otoczy Kwaterę Główną! Na terenie zoo znajdziecie niezbędny ekwipunek oraz figurantów, których zwerbujecie, by z powodzeniem zrealizować misję!Dzięki tej grze nauczycie się myśleć logicznie i rozwiązywać konflikty nie fizycznie! Biorę za to na siebie całą odpowiedzialność. No... powiedzmy, dziewięćdziesiąt procent.Pingwiny z Madagaskaru to gra planszowa oparta na fabule kultowego serialu telewizyjnego produkcji DreamWorks. W trwającej 60 minut rozgrywce, w grupie od 2 do 4 osób, wcielicie się w role agentów-pingwinów: Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego, by zrealizować tajne misje na terenie zoo w Central Parku.
Więcej
Zwiń