Gry PC - najlepsze oferty

Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1947 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamawiając przed premierą otrzymujesz:

  • Do 5 dużych złotych paczek premium FUT (1 tygodniowo przed 5 tygodni)
  • Cristiano Ronaldo na wypożyczeniu (na 7 meczów FUT)
  • Wyjątkowe stroje FUT (projekty wykonawców muzyki z gry)


Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mi
Więcej
Zwiń
DODATEK BATTLE FOR AZEROTH™ DEBIUTUJE TEGO LATA* - KUP W PRZEDSPRZEDAŻY JUŻ TERAZ I PRZYGOTUJ SIĘ NA WOJNĘ

Zwerbuj cztery nowe grywalne sprzymierzone rasy, które dołączą do walki w nadchodzącym dodatku do World of Warcraft® Błyskawicznie awansuj wybraną postać z Hordy lub Przymierza na poziom 110!

Dodatek Battle for Azeroth wprowadza do World of Warcraft zupełnie nowy wymiar konfliktu między Hordą a Przymierzem. Obie frakcje dostaną nowy kontynent do eksploracji. Pojawią się również nowości w rozgrywce: rasy sprzymierzone, losowo generowane Wyspiarskie wyprawy oraz wielkie starcia na Frontach Wojennych – powiedział Mike Morhaime. – Nieważne, którą stronę konfliktu wybiorą gracze: kiedy dodatek debiutuje tego lata, ich lojalność wobec danej frakcje zostanie poddana poważnej próbie.
Więcej
Zwiń
Zamów w przedsprzedaży aby otrzymać 2 DLC!
  • PANCERZ GENEZY ZWIĘKSZA OBRONĘ ORAZ WZMACNIA UMIEJĘTNOŚCI ZBIERANIA PRZEDMIOTÓW
  • AMULET SPRZYJAJĄCEGO WIATRU WZMOCNIENIE UMIEJĘTNOŚCI ZWIĘKSZAJĄCYCH SIŁĘ ATAKU I ZMNIEJSZAJĄCYCH OBRAŻENIA


Z przyjemnością informujemy, że mocno wyczekiwana i gorąco przyjęta przez fanów serii jak i nowych graczy, gra Monster Hunter World pojawi się wkrótce w wydaniu na komputery osobiste. Firma Capcom ogłosiła, że pudełkowe wydanie gry na PC będzie dostępne od 3 września. Gra ukaże się w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej.

Pudełkowa wersja gry Monster Hunter World zostanie wydana na płytach DVD, dzięki czemu gracze nie będą musieli pobierać dużej liczby danych z Internetu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry PC