Gry PC - najlepsze oferty

Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1139 produktów - zobacz najlepsze oferty
Bijące wszelkie rekordy popularności Grand Theft Auto V, rozgrywająca się w otwartym świecie gra autorstwa Rockstar Games, już wkrótce dostępne będzie również na PC.
Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

W Grand Theft Auto V na PC poza daleko idącymi zmianami technicznymi i w oprawie graficznej gracze zobaczą głębszy, bardziej szczegółowy świat Los Santos i hrabstwa Blaine z dłuższym dystansem renderowania obiektów w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, po brzegi wypełniony nowościami. Na graczy czekają m.in.
Więcej
Zwiń
Zamów grę SnowRunner przed premierą, aby otrzymać bonus przedpremierowy - ciężarówkę Navistar® 5000-MV!


Przygotuj się na nowe off-roadowe wrażenia!

W niezwykle realistycznym symulatorze SnowRunner możesz usiąść za kierownicą potężnych pojazdów i zmierzyć się z najbardziej ekstremalnymi warunkami otoczenia. Kieruj 40 pojazdami marek takich jak Ford, Chevrolet oraz Freightliner i eksploruj dziewiczy otwarty świat.

Pokonaj błoto, gwałtowne deszcze, śnieg i pokryte lodem jeziora, wykonując ryzykowne kontrakty i misje. Poszerzaj i rozwijaj swoją flotę za pomocą licznych aktualizacji i akcesoriów, takich jak rura wydechowa przydatna podczas ulewy lub łańcuchy na koła, które ułatwiają jazdę po śniegu.
Więcej
Zwiń
Gra The Sims™ 4 to wyjątkowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i tworzyć szalone historie.
Nowi Simowie są sprytni, mają skomplikowaną osobowość i emocje. W
aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność.
Kontroluj umysły, ciała i serca swoich Simów. Poznawaj nieograniczone
możliwości gry w dynamicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie.
Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry elementy z Galerii.Cechy charakterystyczne:Sprytne Simy – Twórz i kontroluj mądrych Simów o wyjątkowym wyglądzie, osobowości i emocjach w grze w The Sims™ 4Twórz wyjątkowych Simów i modyfikuj ich wygląd, styl ubioru, cechy
osobowości, umiejętności, kariery oraz styl poruszania się. Po raz
pierwszy Simy mają emocje, które możesz kontrolować. Twoi Simowie
doświadczają przeróżnych stanów emocjonalnych, na które wpływają Twoje
działania oraz inni Simowie, wydarzenia i obiekty w grze.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry PC