Gry PC - najlepsze oferty

***** gra nie mogę się doczekać aż przyjdzie, grałem w Betę i jeszcze podczas niej zamówiłem grę. Supppeerrr
Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2384 produkty - zobacz najlepsze oferty
Bijące wszelkie rekordy popularności Grand Theft Auto V, rozgrywająca się w otwartym świecie gra autorstwa Rockstar Games, już wkrótce dostępne będzie również na PC.
Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

W Grand Theft Auto V na PC poza daleko idącymi zmianami technicznymi i w oprawie graficznej gracze zobaczą głębszy, bardziej szczegółowy świat Los Santos i hrabstwa Blaine z dłuższym dystansem renderowania obiektów w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, po brzegi wypełniony nowościami. Na graczy czekają m.in.
Więcej
Zwiń
Opis marketingowy W tym sezonie Football Managera użytkownicy mają do dyspozycji kilka rozbudowanych funkcji: zwiększona aktywność skrzynki odbiorczej o uwagi analityków meczowych oraz zwiększona liczba animacji dotyczących rozgrywanego aktualnie spotkania. Dodatkowo pojawiają się nowe funkcjonalności takie jak: rozwój promocji prowadzonej drużyny przez media społecznościowe, osobiste zasiadanie na ławce rezerwowych oraz tryb meczu gwiazd z możliwością zmierzenia się z prawdziwymi gwiazdami menedżerskimi lub wymyślonymi przez SI.
Produkt Gra
Gatunek Symulacja
Platforma PC
Kategoria wiekowa od 3 lat
Wersja językowa ENPLCZ
Cechy dodatkowe Do aktywacji wymagane jest połączenie z internetem oraz darmowe konto na platformie Steam.
Nośnik DVD
Minimalne wymagania systemowe Windows Vista (SP2)/7 (SP1)/8/8.1/10 (1607 - 32 lub 64-bitowy), MAC X 10.7.5/10.8.5/10.9.5/10.10.5/10.11.6/10.12 (64-bitowy), Steam Ubuntu 12.04.5 LTS Linux (64-bitowy).
Więcej
Zwiń
Gra SIMS 4 PC 5030946112296

SIMS 4

Cechy produktu:
  • gatunek: symulator
  • platforma: PC
  • kategoria wiekowa: od 12 lat
  • data premiery: 02 września 2014
zobacz wszystkie parametry

OPIS

SIMS 4 to już czwarta edycja najpopularniejszego na świecie symulatora życia. W trakcie gry nadal będziesz opiekował się rodziną wirtualnych simów oraz dbał o ich wszystkie potrzeby. Musisz pilnować zarówno tych duchowych, jak i materialnych. Simowe zawsze poinformują Cię o potrzebie, którą warto jest jak najszybciej spełnić. W czwartej części do dyspozycji masz więcej opcji tworzenia bohaterów, w tym wybór charakteru, wyglądu, czy osobowości. Nowością jest również konieczność spełniania misji oraz osiągnieć, za które sim nagradzany jest strojem bądź meblami.
Więcej
Zwiń
***** gra nie mogę się doczekać aż przyjdzie, grałem w Betę i jeszcze podczas niej zamówiłem grę. Supppeerrr