Gry PC - najlepsze oferty

Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1752 produkty - zobacz najlepsze oferty
Kup Special Edition i zanurz się w świat Anno 1800. Gra zawiera:

 • Przedmioty fizyczne:
  • Pełne wydanie gry Anno 1800
  • Wyjątkowe pudełko w stylu wiktoriańskim
  • Litografie: Trzy wyjątkowe litografie (o rozmiarach 27x21 cm) powstałe w uwielbianym przez fanów Karakter Design Studio
  • Ścieżkę dźwiękową gry: Dokądkolwiek pójdziesz, wszędzie możesz mieć ze sobą swoje ulubione utwory z Anno 1800, dzięki zestawowi dwóch płyt CD zawierających ścieżkę dźwiękową w wykonaniu prawdziwej orkiestry
Zamów grę Anno 1800 przed premierą, a otrzymasz Pakiet Imperialny, w którym znajdziesz:

 • Pamiątka roku 1602: Świętuj 20-lecie serii Anno dzięki temu stylowemu pomnikowi, który przypomina o naszej pierwszej grze,
Więcej
Zwiń
Zawiera tryb gry Burza Ognia - rozgrywka Battle Royale w stylu Battlefield.

Zamów u nas Battlefield V, by otrzymać wyjątkowe bonusy

 • Zestaw komandosa Burza Ognia (mundur oraz nóź bojowy) ;
 • zestaw zadań specjalnych
 • zestaw spadochroniarza , wybrany spośród ośmiu dostępnych zestawów
 • natychmiastowy dostęp do 5 broni w grze Battlefiled 1*


*wymagana gra Battlefield 1 (sprzedawana osobno)

Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V – seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Wraz ze swoim oddziałem weź udział w starciach wieloosobowych, w takich trybach jak ogromne Wielkie Operacje i kooperacyjny tryb Wojsk Łączonych, lub poznaj dramatyczne historie rozgrywające się na tle globalnej wojny w jednoosobowych opowieściach wojennych.
Więcej
Zwiń
Bijące wszelkie rekordy popularności Grand Theft Auto V, rozgrywająca się w otwartym świecie gra autorstwa Rockstar Games, już wkrótce dostępne będzie również na PC.
Gdy młody opryszek, emerytowany rabuś i przerażający psychol wplątują się w gangsterskie porachunki i interesy świata zbrodni, rządu USA i przemysłu rozrywkowego, muszą wykonać serię niebezpiecznych napadów, aby przetrwać w bezlitosnym świecie, w którym zdrada czyha na każdym kroku.

W Grand Theft Auto V na PC poza daleko idącymi zmianami technicznymi i w oprawie graficznej gracze zobaczą głębszy, bardziej szczegółowy świat Los Santos i hrabstwa Blaine z dłuższym dystansem renderowania obiektów w 60 klatkach na sekundę i rozdzielczości 4K, po brzegi wypełniony nowościami. Na graczy czekają m.in.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry PC