Gry PC - najlepsze oferty

Gra bardzo fajna czekam z niecierpliwością kiedy dojdzie do domu i będę mógł rozpocząć nowy sezon w Fut
Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1616 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zamawiając grę FIFA 20 przed premierą otrzymasz:

  • Do 3 rzadkich złotych paczek
  • Ikona na wypożyczenie do wyboru
  • Wyjątkowe stroje FUT


Wykorzystująca silnik Frostbite™* gra EA SPORTS™ FIFA 20 na PlayStation 4, Xbox One i PC ożywia oba oblicza światowej piłki – prestiż rozgrywek zawodowych i zupełnie nowy realistyczny futbol uliczny w trybie EA SPORTS VOLTA. FIFA 20 to też wiele innowacji: system PIŁKARSKIEJ INTELIGENCJI tworzy podwaliny pod niespotykany dotąd poziom realizmu rozgrywki, w FIFA Ultimate Team™ pojawią się nowe sposoby budowania wymarzonego składu, a EA SPORTS VOLTA sprowadzi futbol z powrotem na ulice i pozwoli rozgrywać realistyczne mecze małych drużyn. Gra dostępna w polskiej wersji językowej.

VOLTA FOOTBALL

W trybie EA SPORTS VOLTA gra wraca na ulicę i pokazuje tę niepowtarzalną kulturę, kreatywność i wyjątkowy styl spontanicznych spotkań kilku na kilku.
Więcej
Zwiń
PC WOW Battle for Azeroth
Zwerbuj cztery nowe grywalne sprzymierzone rasy, które dołączą do walki w nadchodzącym dodatku do World of Warcraft Błyskawicznie awansuj wybraną postać z Hordy lub Przymierza na poziom 110!

Dodatek Battle for Azeroth wprowadza do World of Warcraft zupełnie nowy wymiar konfliktu między Hordą a Przymierzem. Obie frakcje dostaną nowy kontynent do eksploracji. Pojawią się również nowości w rozgrywce: rasy sprzymierzone, losowo generowane Wyspiarskie wyprawy oraz wielkie starcia na Frontach Wojennych powiedział Mike Morhaime. Nieważne, którą stronę konfliktu wybiorą gracze: kiedy dodatek debiutuje tego lata, ich lojalność wobec danej frakcje zostanie poddana poważnej próbie.

Gracze, którzy postanowią awansować postać wywodzącą się z nowych ras sprzymierzonych, dostaną do dyspozycji niedawno odświeżoną możliwość rozwijania poziomu od 1 do 100.
Więcej
Zwiń
Gra The Sims™ 4 to wyjątkowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i tworzyć szalone historie.
Nowi Simowie są sprytni, mają skomplikowaną osobowość i emocje. W
aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność.
Kontroluj umysły, ciała i serca swoich Simów. Poznawaj nieograniczone
możliwości gry w dynamicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie.
Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry elementy z Galerii.Cechy charakterystyczne:Sprytne Simy – Twórz i kontroluj mądrych Simów o wyjątkowym wyglądzie, osobowości i emocjach w grze w The Sims™ 4Twórz wyjątkowych Simów i modyfikuj ich wygląd, styl ubioru, cechy
osobowości, umiejętności, kariery oraz styl poruszania się. Po raz
pierwszy Simy mają emocje, które możesz kontrolować. Twoi Simowie
doświadczają przeróżnych stanów emocjonalnych, na które wpływają Twoje
działania oraz inni Simowie, wydarzenia i obiekty w grze.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry PC

Gra bardzo fajna czekam z niecierpliwością kiedy dojdzie do domu i będę mógł rozpocząć nowy sezon w Fut