Gry Pc - najlepsze oferty

Gry Pc na Taniomanii już od 1,99 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Niesamowita, sprzedająca się w milionach symulacja rolnicza Farming Simulator 22 powraca w tym roku! Po raz kolejny ta seria rodzinnych gier idzie o krok do przodu. Dzięki nowym funkcjom i ulepszeniom Farming Simulator 22 pozwoli każdemu początkującemu farmerowi na kreatywne budowanie swojej farmy - bez względu na wiek i prawdziwy zawód. Można to robić samodzielnie lub współpracując z innymi graczami w trybie wieloosobowym, dostępnym dla maksymalnie 8 graczy na konsolach i 16 graczy na komputerach PC. Nowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny i nowe marki to dopiero początek wszystkiego, czego mogą się spodziewać gracze. Do tego zaczyna padać śnieg! Gracze powinni być przygotowani na ekscytujący dodatek, jakim jest zmiana pór roku oraz inne funkcje, które niedługo zostaną ujawnione! Odśnieżanie – i odkrywanie głębin rolniczej symulacji! Farming Simulator 22 zapewni większą głębię dzięki szeregowi nowych dodatków, a tym samym największą swobodę gracza w historii tej serii.
Więcej
Zwiń
Zostań prawdziwym menadżerem piłkarskim w grze Football Manager 2022 Gra Football Manager 2022 na PCData premiery: 09.11.2021 (Planowana data wysyłki do klienta to 08.11.2021.Data premiery może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu, co może wpłynąć na zmianę daty dostawy zamówienia.) Żadna gra nie przybliża cię bardziej do marzenia o byciu prawdziwym menedżerem piłkarskim tak jak Football Manager. FM22 zawiera nowe, progresywne sposoby na szukanie kluczowych przewag, wypracowanie własnego stylu piłkarskiego i zdobywanie trofeów dla kibiców. Z „narzędziami trenerskimi” FM, wzniesiesz proces taktyczny i selekcję składu na nowy poziom. Droga na sam szczyt W piłce nożnej nie chodzi tylko o zwycięstwa, a o mierzenie się z silniejszym przeciwnikiem i osiąganie sukcesów. Droga na szczyt albo mozolna odbudowa po fatalnych porażkach — to te chwile smakują najlepiej.
Więcej
Zwiń
Więcej Simów, więcej gry – The Sims™4 Zestaw 2 zawiera 1 pakiet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów!
Wyrusz ze Swoim Simem na wyprawę w głęboki las, stwórz najlepszą kuchnię i organizuj wywołujące dreszcze bale przebierańców.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY
-Więcej Simów, więcej gry – The Sims™4 Zestaw zawiera 1 pakiet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów:

oThe Sims™ 4 Ucieczka w Plener - Pakiet Rozgrywki
oThe Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie - Akcesoria
oThe Sims™ 4 Upiorności - Akcesoria

-The Sims™ Ucieczka w Plener. W dziczy na Twoich Simów czekają nowe niespodzianki. Wyrusz na wyprawę w głęboki las. Zabierz Swoich Simów na biwak, odkrywaj nowe zioła i gatunki ryb, okropne insekty i nie tylko.

-The Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria. Stwórz najlepszą kuchnię, korzystając z nowych, doskonale zaprojektowanych elementów wystroju.
Więcej
Zwiń

Opinie - Gry Pc