Gry PC - najlepsze oferty

Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1330 produktów - zobacz najlepsze oferty
Create jest grą familijną od firmy Electronic Arts. Za jej stworzenie odpowiada kolektyw EA Play. Autorzy skonstruowali ją tak, by była przystępna również dla niedzielnych graczy.

Esencję zabawy w Create stanowi tryb wyzwań, zawierający ponad sto zadań, w trakcie których musimy wykazać się kreatywnością, wyobraźnią oraz zręcznością, zmagając się z mini-grami, rozwiązując zagadki natury logicznej, by odblokować dostęp do kolejnych poziomów. Co ważne, Create oddaje do naszej dyspozycji w pełni interaktywny świat - możemy wpływać na poszczególne elementy otoczenia.

Create zawiera ponad tysiąc narzędzi - wśród nich znajdują się zarówno pędzle, jak i tekstury, przedmioty, animowane obiekty i inne, dzięki czemu gra oferuje niemal nieograniczone możliwości. Warto dodać, że kreatywność gracza jest nagradzana - otrzymuje on kolejne przedmioty pozwalające na wykazanie się jeszcze większą pomysłowością.
Więcej
Zwiń
Spintires : Czarnobyl zawiera:

  • Podstawową wersję gry Spintires
  • Dodatek Czarnobyl
  • Dodatek Aftermath
  • Dodatek Canyons
W Spintires weźmiesz na siebie odpowiedzialność za kierowanie dużymi pojazdami terenowymi i przemierzysz różnorodne obszary, nawigując jedynie za pomocą mapy i kompasu Eksploruj poziomy i odblokowuj części mapy, odkrywając jednocześnie nowe pojazdy, stacje benzynowe, warsztaty oraz tartaki Teren deformujący się w czasie rzeczywistym będzie sprawdzianem sił nawet dla doświadczonego kierowcy terenowego

W najnowszym dodatku o tytule Czarnobyl odkryjesz mapę inspirowaną terenami wokół niesławnej ukraińskiej elektrowni z licznymi wiernymi modelami budynków, charakterystycznymi miejscami i przydrożnymi wrakami Wyposażony w licznik Geigera musisz uważać na promieniowanie, by nie uszkodzić swojej terenówki

Charakterystyczne cechy gry:
Więcej
Zwiń
Piękna grafika, ciekawe zagadki, może trochę za dużo zręcznościówki, ale przy zastosowaniu pada można sobie z tym poradzić.

Opinie - Gry PC