Gry PC - najlepsze oferty

Gry PC w kategorii Gry. Najtańsze oferty i najlepsze marki Ubisoft, Techland, Electronic Arts, Activision, Take 2. Porównuj sklepy i wybieraj najniższe ceny - Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1243 produkty - zobacz najlepsze oferty
Gra w przedsprzedaży!

Premiera gry: 9.10.2020

Wysyłka gry: 8.10.2020

Zamów Edycję Standardową gry FIFA 21 w przedsprzedaży, a otrzymasz:
  • grę Fifa 21 na PC
  • nawet 3 złote paczki rzadkich kart (jedną tygodniowo przez 3 tygodnie)
  • Kyliana Mbappé na wypożyczeniu na 5 meczów FUT
  • ambasadora FUT na wypożyczeniu - jeden z trzech piłkarzy (Trent Alexander-Arnold, João Félix, Erling Haaland) na 3 mecze FUT
  • wyjątkowe stroje i dekoracje stadionowe FUT


Wygraj jako zespół w EA SPORTS™ FIFA 21 na PlayStation®4, Xbox One i PC dzięki nowym sposobom wspólnej zabawy i wykaż się na ulicach i stadionach.
Więcej
Zwiń
Cyberpunk 2077Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.GRAJ WYJĘTYM SPOD PRAWA NAJEMNIKIEMZostań cyberpunkiem, uzbrojonym po zęby wolnym strzelcem, i stań się legendą najbardziej niebezpiecznego miasta przyszłości.POZNAJ SMAK ŻYCIA W MIEŚCIE PRZYSZŁOŚCIWitaj w Night City — stworzonym z rozmachem mieście przyszłości, w którym zatracisz się bez pamięci.
Więcej
Zwiń
Gra nastawiona na kasę , są tu tzw lootboxy . Jeśli chcesz mieć dobry skład musisz ładować kasę. Z darmowych paczek leci sam *****.

Opinie - Gry PC