Gry gry gry gry gry gry - najlepsze oferty

Gry gry gry gry gry gry na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Który gracz zostanie największym złoczyńcą Disneya? Każdy gracz wciela się w rolę jednego z najbardziej znanych złoczyńców Disneya i dąży do swojego przebiegłego celu, dopasowując go do postaci! Kim chcesz być? Graj jako jeden z sześciu kultowych złoczyńców Disneya (Maleficent, Ursula, Jafar, Prince John, Queen of Hearts lub Captain Hook). Za pomocą filmu objaśniającego i przejrzystej instrukcji gry możesz szybko wejść do gry! Ponadto na początku gry każdy gracz otrzymuje własnego przewodnika zł...
Więcej
Zwiń
GXT 708 Resto Gaming ChairErgonomic adjustable gaming chair designed for hours of comfortable gaming sessionsFull 360° rotatableHeight adjustable armrestsClass 4 gas lift for height adjustability90°-180° adjustable backrestTilting seat with locking possibilities.Including removable and adjustable lumbar and neck cushionStrong and robust metal base frameDurable, double wheels that roll smoothly TECHNICAL SPECIFICATIONS Max. weight150 kg Height of main product 1340 mmWidth of main product 740 mmDepth of main product660 mmTotal weight20500 gErgonomic designyesGas liftGas liftyes Gas lift brandlantGas lift classclass 4CharacteristicsSeat depth50 cmSeat width46 cmBackrest height83 cm AdjustabilityAdjustable arm restsyes, one directional (up/down) Adjustable seat heightyes, 54.
Więcej
Zwiń
Optymalny komfort poprawia Twoją rozgrywkę Krzesło do gier Resto jest wyposażone w dwie wyjmowane i regulowane poduszki, które zapewniają optymalny komfort, umożliwiając utrzymanie się na szczycie gry przez wiele godzin. Poduszka lędźwiowa zapewnia komfort plecom wraz z dodatkowym wsparciem i ulgą. Poduszka na kark uwalnia od napięcia i pełni funkcję zagłówka. Dostosowane do Twoich pragnień Fotel do gier jest obracany o 360 stopni i wyposażony w podnośnik gazowy klasy 4, który umożliwia regulację wysokości siedziska w zakresie od 47 do 54,5 cm. Ten wysokiej klasy podnośnik gazowy jest trwały, niezawodny, a mocna metalowa rama podstawy wytrzymuje ciężar do 150 kg. Oparcie można regulować w zakresie 90-180 stopni, co oznacza, że można je nawet położyć płasko, aby szybko odpocząć po zwycięstwie! Doskonałe dopasowanie dla każdego gracza Wysokość podłokietników jest regulowana, co może pomóc uniknąć bólu szyi.
Więcej
Zwiń
Idealne uzupełnienie xboxa series X😁

Opinie - Gry gry gry gry gry gry