Gry Akcji - najlepsze oferty

Gry Akcji już od 15 zł✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Apokalipsa, apokalipsa – The Last of Us Part II
Kto z nas chciałby być jednym lub jedną z tych ostatnich? Ostatnim z ludzi, którzy przeżyli straszliwą epidemię i teraz przychodzi im się mierzyć z nieodwracalnymi skutkami taj zarazy? W The Last of Us Part II będziesz niedobitkiem przemierzającym (prawie) opuszczone miasta i wioski. Co jakiś czas napotkasz przeraźliwie zdeformowanych zarażonych, którzy co prawda żyją, ale co to za życie. Natrafisz na inne grupy podobnych ocalałych, mniej lub bardziej przyjaźnie, albo całkowicie wrogo do siebie nastawionych.
Koniec i co potem
Fabuła gry rozpoczyna się w znanej z wcześniejszej części miejscowości Jackson. Ale wędrówka bohaterów będzie się odbywać poprzez dzikie lub zdziczałe rejony Stanów aż do ruin Seattle.
Gra ma dwie główne bohaterki – Ellie i Abby. Ellie była postacią, która wspierała postać gracza (Joela) w części pierwszej, a Abby jest zupełnie nową bohaterką. A najważniejszym motywem gry jest zemsta.
Więcej
Zwiń
Premiera 22 października 2021 - wysyłka dzień przed premierą
Data premiery może zmieniać się w zależności od producenta, sklep Geekowy.pl nie ma na nią wpływu, i nie bierze odpowiedzialności za zmianę daty.
UWAGA: do działania gry wymagane jest połączenie z internetem.

Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa seria gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i nowoczesnego arsenału. Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niespotykanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128 graczy*. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.
Więcej
Zwiń
Premiera 05 listopada 2021 - planowana wysyłka dzień przed premierą
Data premiery może zmieniać się w zależności od producenta, sklep Geekowy.pl nie ma na nią wpływu, i nie bierze odpowiedzialności za zmianę daty.

Jedna z najbardziej uznanych serii gier, Call of Duty® powraca w nowej odsłonie, Call of Duty®: Vanguard, w której gracze wezmą udział w globalnym konflikcie, wcielając się w bohaterów II wojny światowej, uwikłanych w wydarzenia, które skrzyżowały ich drogi. Vanguard został opracowany przez Sledgehammer Games jako gra z wciągającą historią o grupie żołnierzy z różnych krajów i środowisk, którzy stają ramię w ramię, by odwrócić losy wojny i zostać jedną z pierwszych jednostek nazywanych dziś siłami specjalnymi.

Oto ich historia. Oto Call of Duty®: Vanguard.
Więcej
Zwiń
Na początku huragan, a potem napięcie stopniowo… maleje. Przyznaję, na początku spotkał mnie efekt „Wow”. I jeżeli maksymalnie zabugowana beta była wyrafinowanym zabiegiem marketingowym, to gratuluję! Zadziałało! Trochę mniej zabugowana wersja przedpremierowa wyglądała przy swojej kalekiej poprzedniczce jak dzień do nocy. Do tego doszedł jeszcze bardzo klimatyczny filmik wprowadzający i miła dla oka estetyka. Tak, właśnie, estetyka. Nie oszukujmy się – to, co odpowiada za pierwsze wrażenie w jak

Opinie - Gry Akcji