GREE - najlepsze oferty

Dobry sprzęt w świetnej cenie!!!
GREE na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki GREE z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 164 produkty - zobacz najlepsze oferty
Klimatyzator Gree Change GWH12KF-K3DNA5J 3,5kW - Technologia inverterowa G10- Klasa energetyczna A/A+- Funkcja Auto Restart- Cicha praca- Funkcja 7 prędkości wentylatora- Pobór mocy w trybie standby 1W- Jonizator powietrza- Inteligentne odszranianie- Funkcja Auto Clean- Funkcja samodiagnozy- Stylowy design Klimatyzatory pokojowe charakteryzują się zwartą i estetyczną obudową, pasującą do każdego wnętrza. Najczęściej stosowane są w mieszkaniach, biurach i sklepach. Klimatyzatory odznaczają się ciekawą stylistyką, niskim poziomem hałasu oraz w pełni zautomatyzowaną pracą urządzenia, sterowanego za pomocą pilota. Klimatyzatory te zapewniają nie tylko chłodzenie, ale również grzanie, a wysokiej jakości filtry powietrza skutecznie usuwają zanieczyszczenia Jonizator plasmowy to aktywny filtr elektrostatyczny, który najpierw polaryzuje zanieczyszczenia, aby je potem elektronicznie odseparować.
Więcej
Zwiń
VIOLA to jeden z naszych najlepszych produktów w najnowszej ofercie. Łączymy w nim eleganckie wzornictwo, doskonałą wydajność oraz niepowtarzalną jakość do której zdążyliśmy już przyzwyczaić naszych klientów.VIOLA to nie tylko nowoczesny wygląd, ale również najnowocześniejsza technologia dwułopatkowej sprężarki rotacyjnej z tłokiem mimośrodowym oraz aktywne filtry węgla i jonów srebra. To one neutralizują bakterie i wirusy obecne w powietrzu, umożliwiając czerpanie przyjemności z każdej wolnej chwili. SPECYFIKACJA: ZALETY I FUNKCJE :
Więcej
Zwiń
Dobry sprzęt w świetnej cenie!!!