Gravit - najlepsze oferty

Gravit już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1619 produktów - zobacz najlepsze oferty
Journal 3 brims with every page ever seen on the show plus all-new pages with monsters and secrets, notes from Dipper and Mabel, and the Author\'s full story. Fans of Gravity Falls will simply love this 288-page full-color jacketed hardcover version of Journal 3! Plus the book jacket doubles as an e
Więcej
Zwiń
LEŻAK GRAWITACYJNY ROZKŁADANY + PODSTAWKA NA NAPOJE GRATIS! + PODUSZKA-ZAGŁÓWEK GRATIS! Sprzedawany kolor: CZARNY Solidny leżak ogrodowy z półeczką na napoje - idealny na plażę, do ogrodu, na ryby czy wycieczkę. Wykonany z wytrzymałego materiału textilene, połączonego z metalową trwałą trwałą konstrukcją. Dodatkowo leżak został wyposażony w rączkę, która doskonale sprawdza się w transporcie leżaka. PODSTAWKA NA NAPOJE GRATIS! Przy zakupie każdego fotela półeczka na napoje GRATIS - idealna na plażę, do ogrodu, na ryby czy wycieczkę. PODUSZKA-ZAGŁÓWEK GRATIS! Poduszka która sprawi, że Twój wypoczynek stanie się jeszcze wygodniejszy! Fotel jest bardzo prosty w obsłudze. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu doskonale sprawdza się np.
Więcej
Zwiń
Ravensburger - GRAVITRAX - Zestaw Startowy - 275045
Wszystkie dzieci wiedzą, że najlepszą formę zabawy oferują zestawy kreatywne! Samodzielne myślenie, planowanie i układanie różnych części sprawia, że nasza wyobraźnia pracuje na najwyższych obrotach, a zabawa sprawia dużo więcej radości i satysfakcji.
W powyższe zdania idealnie wpisuje się zestaw startowy GRAVITRAX! To zupełna nowość na rynku, która zachwyciła miliony dzieci na całym świecie. Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą? Przedstawiamy innowacyjne systemy torów kulkowych, dzięki którym połączymy rozrywkę z nauką o prawach fizyki. Wszystko, co musimy zrobić to wybudować własne tory akcji, po których kolorowe kulki rozpoczną długie i bardzo szybkie wyścigi.
Ilość elementów w zestawie wskazuje na to, że zabawa będzie przednia! Aby rozpocząć konstrukcję należy zacząć od czteroczęściowej podstawki, która będzie podtrzymywać całą konstrukcję. Następne kroki to nasze pomysły, innowacyjne rozwiązania bądź...
Więcej
Zwiń
Tojest zajefajne palecam dla tych kturzy lubiom serial polecam

Opinie - Gravit