Grafit - najlepsze oferty

Znajdź to czego potrzebujesz! Grafit w najtńszych cenach na rynku. Sprawdź setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Rower elektryczny to coraz bardziej popularne rozwiązanie zaoszczędzenia kosztów podróży z jednoczesnym jej komfortem. Dzięki naszemu rowerowi dotrzecie do celu niezmęczeni, a nawet do tej pory niedostępne dalekie trasy nie będą Wam straszne. Rower elektryczny sprawdzi się jako super oszczędny pojazd do którego nie trzeba dolewać wciąż drożejącej benzyny oraz jako szybki środek transportu dzięki któremu unikniecie stania w korkach. Rower elektryczny to zdecydowanie pojazd XXI wieku.
Więcej
Zwiń
Zawartość opakowania

iPhone z systemem iOS 15

Przewód z USB‑C na Lightning

Dokumentacja

Słuchawki i ładowarka są sprzedawane oddzielnie.
Kup ładowarkę
Kup słuchawki

Przegląd

Zawodowiec w każdym calu.

Radykalnie poszerzone możliwości systemu aparatów. Wyświetlacz tak responsywny, że każdy gest zachwyca na nowo. Najszybszy na świecie czip kiedykolwiek użyty w smartfonie. Bezkonkurencyjna trwałość. I ogromny skok wydajności baterii.

Nowy system aparatów

iPhone robi zdjęcia makro… i makro wideo. Nowy aparat z obiektywem ultraszerokokątnym z potężnym autofokusem gdzie detale nabierają epickiego rozmachu a zdjęcia liścia potrafi zmienić nawet w abstrakcyjne dzieło sztuki. W skali makro można też filmować nawet wideo poklatkowe i w zwolnionym tempie.
Więcej
Zwiń
#html-body [data-pb-style=BXHFX6V],#html-body [data-pb-style=JVC9WX6],#html-body [data-pb-style=X4VLHQ6]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=BXHFX6V],#html-body [data-pb-style=X4VLHQ6]{width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=OMKAMM5]{border-style:none}#html-body [data-pb-style=C5HPE0D],#html-body [data-pb-style=R886XX9]{max-width:100%;height:auto}#html-body [data-pb-style=ELIYTNM],#html-body [data-pb-style=K0IG3LO],#html-body [data-pb-style=OS92QTS]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}#html-body [data-pb-style=K0IG3LO],#html-body [data-pb-style=OS92QTS]{width:50%;align-self:stretch}#html-body [data-pb-style=FUN8LLI]{border-style:none}#html-body [data-pb-style=KHSEY3M],#html-body [da
Więcej
Zwiń
Wszystko ok! Tyko faktycznie telefon nie przychodzi nowy jak to jest zaznaczone w ogłoszeinu - Za to mały minut. Niemniej jednak, wybrana klasa A+ bardzo zadbana, bez zarzutu.

Opinie - Grafit