Gra Symulacyjna - najlepsze oferty

Gra symulacyjna na Taniomanii. Porównanie cen produktów w sklepach. Setki najlepszych ofert specjalnie dla Ciebie na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 293 produkty - zobacz najlepsze oferty
Nasłoneczniony słonecznik

Na naszej skrupulatnie przygotowanej roli pojawią się dwie zupełnie nowe uprawy - o ile soi można było się spodziewać, wszak to bardzo popularna wśród rolników roślina, tak z pewnością niewielu oczekiwało, że na wirtualnych poletkach zagości też słonecznik, który - tak jak w rzeczywistości - będzie obracał się w kierunku słońca. Będzie to niewątpliwie bardzo ciekawe urozmaicenie dotychczasowych zbiorów, wymagające zastosowania zupełnie nowych maszyn. A tych zdecydowanie w grze nie zabraknie.

Jak zapowiadają twórcy, w najnowszym Farming Simulatorze do naszej dyspozycji oddanych zostanie około 200 maszyn reprezentujących aż 60 producentów znanych osobom interesującym się tą tematyką. Oczywiście znaczną ich część stanowi sprzęt, którym mogliśmy uprawiać rolę już w poprzednich edycjach tej serii, z takimi markami jak New Holland czy Ponsse na czele.
Więcej
Zwiń
The Sims 4 Cztery pory roku

Pozwól swoim Simom tworzyć nowe historie podczas zmiennej pogody, cieszyć się zajęciami sezonowymi i obchodzić radosne święta z The Sims™ 4 Cztery pory roku. Na każdy ze światów pogoda oddziałuje w wyjątkowy sposób! Naucz Simów przez cały rok cieszyć się tym, co przywieje wiatr - obojętnie, czy będzie to skrzypiący śnieg, czy skwierczący upał. Pozwól, by zimą Simowie przeżyli przygodę na lodowisku, jesienią zaprzyjaźnili się z magicznym strachem na wróble, wiosną doznali zauroczenia w strugach deszczu, a latem wydali przyjęcie przy basenie. Zaproś rodzinę i znajomych do wspólnego obchodzenia świąt pełnych tradycji, okolicznościowych prezentów i wyjątkowych gości. Pomóż Simom stawić czoło kaprysom pogody w odpowiednio dobranym stroju. Spraw, by ci ze smykałką do ogrodnictwa mogli rozkwitnąć w tej dziedzinie i spełnić się w roli botanika lub florysty.
Więcej
Zwiń
Football Manager 2018 odznacza się niespotykanym nigdy dotąd realizmem rozgrywki, emocji oraz kontroli, zabierając gracza w miejsca dostępne jedynie w świecie gry, w którym można się zatracić.
Mówiąc krótko: to doświadczenie najbliższe wykonywaniu pracy menadżera sportowego w prawdziwym życiu. Mówi się, że piłka nożna to gra opinii. Z opiniami jest tak, że każdy jakąś ma, jednak na boisku liczy się tylko twoja. Teraz to ty podejmujesz decyzje: od ciebie zależy, kogo kupisz, a kogo sprzedasz i jak będziesz zarządzać budżetem. Oprzesz taktykę na dostępnych zawodnikach, czy znajdziesz nowych i wytrenujesz ich zgodnie z własną wizją? To, kogo wybierzesz do składu, a kogo posadzisz na ławce rezerwowej, wpłynie na harmonię drużyny. Pamiętaj: każda decyzja ma konsekwencje. Rozegraj to dobrze, a staniesz się gwiazdą widniejącą na pierwszych stronach gazet i we wszystkich wpisach w mediach społecznościowych. Twoje imię zapisze się złotymi zgłoskami w historii futbolu...
Więcej
Zwiń

Opinie - Gra Symulacyjna