Gra Multiplayer - najlepsze oferty

Gra multiplayer na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Oferowany produkt jest dodatkiem rozszerzającym możliwości podstawowej wersji gry, dlatego do uruchomienia wymagane jest posiadanie podstawowej wersji

produkt na urządzenie:

PCrodzaj produktu:

kod aktywacyjny (kod należy aktywować na swoim koncie)

platforma aktywacji:

STEAM

język:

MULTILANGUAGE

sposób aktywacji:

Bez użycia VPN

(Przypominamy, że zgodnie z regulaminem aktywacja z użyciem VPN jest zabroniona. To samo dotyczy gier w postaci giftów/prezentów. Wbrew zapewnieniom sprzedawców stosowanie powyższych metod może prowadzić do usunięcia gry z konta a w skrajnych przypadkach do jego blokady, dlatego nie sprzedajemy tego typu produktów.)

Pozostałe informacje:

Wszystkie oferowane produkty będą działały w Polsce.
Więcej
Zwiń
Mintwister Pentago Multiplayer. Rozruszaj szare komórki! Fenomenalnie przemyślana gra logiczna Wersja wieloosobowa aż dla czterech graczy! Łatwe do przyswojenia zasady Doskonała jakość wykonania! Czy podołasz wyzwaniu? Pentago to kultowa gra logiczna, która cieszy się uznaniem wśród graczy z całego świata. Najnowsza wersja od marki Mindtwister postawiła na aspekt wieloosobowy zabawy - w grze mogą tym razem wziąć udział aż cztery osoby naraz! Pentago jest zabawą dla wszystkich - doskonale sprawdzi się zarówno podczas rodzinnego spotkania, jak i szalonej imprezy w towarzystwie przyjaciół. *Zdjęcie o charakterze poglądowym. Nie przedstawia sprzedawanego produktu. Baw się wspólnie! Pentago stanowi wariację ikonicznej zabawy w kółko i krzyżyk. Podczas rozgrywki gracze układają na przemian barwne kulki. Zwycięzcą zostanie osoba, która ułoży rząd pięciu elementów kolorystycznych. Jednak należy uważać! Po każdym ruchu plansza zostaje obrócona o 90 stopni w stronę jednego z uczestników.
Więcej
Zwiń
Ehhh jak patrzę na tę opinię napisane miesiąc temu to nóż mi się otwiera. Gra miała premierę wczoraj a opinii pozytywnych dziesiątki :(

Opinie - Gra Multiplayer