Gra Gta 5 Ps4 - najlepsze oferty

Gra Gta 5 Ps4 już od 15 zł ✅ Aktualne oferty na Taniomania. Porównuj i odkrywaj najtańsze produkty ♥ Sprawdź u nas sklep, dostawców i opinie o produktach.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 43 produkty - zobacz najlepsze oferty
Grand Theft Auto V W tym tyglu swojej szansy na sukces szuka trzech zupełnie różnych kryminalistów: Franklin, uliczny cwaniak szukający dobrej okazji na znaczny zarobek, Michael, profesjonalista po wyroku, który nieco inaczej wyobrażał sobie własną emeryturę, oraz Trevor, lubujący się w przemocy psychopata, który myśli jedynie o tanim odlocie i napadach. Ekipa ta decyduje się postawić wszystko na jedną kartę i wykonać skok, który zapewni im dostatek do końca życia. Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w każdego z trójki bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści. LOS SANTOS and HRABSTWO BLAINE To zdecydowanie największy otwarty świat, jaki do tej pory stworzyliśmy. Grand Theft Auto V zawiera zróżnicowane kulturowo oraz geograficznie tereny, które można zwiedzać już od pierwszych chwil rozgrywki.
Więcej
Zwiń
UWAGA! Planowana premiera tytułu to 31.12.2019r

Devil May Cry V to kolejna odsłona słynnego cyklu slasherów od firmy Capcom. Wcześniejszą część, zatytułowaną DMC: Devil May Cry z 2013 roku, stworzyła ekipa Ninja Theory. Za piątkę odpowiadają deweloperzy znani m.in. z pierwszych odsłon cyklu, w tym przede wszystkim Hideaki Itsuno, odpowiedzialny za RPG-a Dragon's Dogma.

Fabuła

Gra jest bezpośrednią kontynuacją czwórki. Devil May Cry V jest poważniejsze od wcześniejszych części i przedstawia Dantego w nieco innym świetle.

Mechanika

Devil May Cry V na platformę PC, PS4 i XONE opiera się na tych samych zasadach co poprzednie części. Jest to slasher z rozbudowanym systemem walki. Zabawa została podzielona na etapy, po zakończeniu których gra przyznaje nam odpowiednie oceny. Oczywiście deweloperzy nie spoczęli na laurach i przygotowali garść nowinek, np. elementy sandboksowe.
Więcej
Zwiń
Trzech przyjaciół z ulicy!
Poznaj trzech bardzo różnych przestępców, Michaela, Franklina i Trevora, którzy ryzykują wszystko, podejmując się serii brawurowych napadów z nadzieją, że ustawią ich one na całe życie.
Odkrywaj fantastyczny świat Los Santos i hrabstwa Blaine w najdoskonalszej wersji Grand Theft Auto V, ulepszonej technicznie i wzbogaconej o nowe funkcje dla początkujących i doświadczonych graczy. Zwiększono odległość renderowania grafiki i podwyższono rozdzielczość, a do tego wprowadzono wiele dodatków i ulepszeń, takich jak:

Nowe bronie, pojazdy i zadania do wykonania.
Więcej fauny.
Zwiększony ruch na drogach.
Nowy system roślinności.
Lepsze efekty zniszczeń i efekty pogodowe oraz wiele innych dodatków.

Grand Theft Auto Online:
Grand Theft Auto Online to dynamiczne, stale się rozwijające uniwersum Grand Theft Auto z możliwością gry online dla nawet 30 osób.
Więcej
Zwiń
Można spędzić naprawdę dużo czasu z tym tyutłem

Opinie - Gra Gta 5 Ps4