Gra G T A 5 - najlepsze oferty

Gra G T A 5 na Taniomanii ♥ Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów ♥ Niskie ceny, oferty z wielu sklepów na Taniomania.pl!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
Złoty Porządek został rozbity.
Powstań, zmatowieńcze, i pozwól się prowadzić łasce, by posiąść moc Eldeńskiego Kręgu i zostać Eldeńskim Władcą na Ziemiach Pomiędzy.
Elden Ring to gra RPG akcji w konwencji fantasy stworzona przez FromSoftware Inc. i wyprodukowana przez BANDAI NAMCO. Fabuła tego największego jak do tej pory tytułu FromSoftware została osadzona w świecie pełnym tajemnic i niebezpieczeństw.

Na Ziemiach Pomiędzy, rządzonych przez królową Marikę Wieczną, doszło do rozbicia Eldeńskiego Kręgu – źródła życia Złotego Drzewa.

Będące w połowie bogami dzieci Mariki zapragnęły odłamków zniszczonego Kręgu, zwanych Wielkimi Runami. Nowo pozyskana moc sprowadziła na nich jednak szaleństwo, doprowadzając do wojny – Roztrzaskania. Wojny oznaczającej porzucenie przez Wyższą Wolę. Przewodnictwa łaski doświadczą teraz zmatowieńcy, którzy wcześniej zostali pozbawieni dobrodziejstw złota i wygnani z Ziem Pomiędzy.
Więcej
Zwiń
Powstań z ruin

Dołącz do Aloy, która wyrusza na zakazany zachód – majestatyczne i niebezpieczne pogranicze, gdzie zmierzy się z nowymi, tajemniczymi zagrożeniami.

Odkrywaj dalekie krainy, walcz z większymi i bardziej niesamowitymi maszynami, a także poznaj nowe plemiona w postapokaliptycznym, osadzonym w dalekiej przyszłości świecie Horizon.

Ziemia umiera. Bezwzględne burze i niepowstrzymana plaga pustoszą rozproszone po świecie skupiska ludzkie, podczas gdy nowe, przerażające maszyny grasują u ich granic. Życie na Ziemi chyli się ku kolejnej zagładzie, ale nikt nie wie, dlaczego tak się dzieje.

Teraz Aloy musi odkryć tajemnice kryjące się za tymi zagrożeniami i przywrócić porządek i równowagę na świecie.
Więcej
Zwiń
motorola edge 30 - Podnieś poziom oczekiwań. Find your edge. Nowa motorola edge 30 pro pozwala Ci opowiedzieć swoją historię w jaśniejszych i wyraźniejszych barwach. Dzięki naszemu najbardziej zaawansowanemu aparatowi 50 Mpx możesz fotografować, korzystając z szybszego i dokładniejszego autofokusa, robić wyraźne zdjęcia w słabym oświetleniu i rejestrować ponad miliard odcieni kolorów. A to dopiero początek. Podziwiaj realizm gier i filmów na ultrapłynnym ekranie OLED 6,5" 144 Hz i słuchaj wielowymiarowego dźwięku Dolby Atmos®. Zabierz w każdą podróż jeden z najsmuklejszych telefonów 5G, którego elegancka, ultranowoczesna obudowa kryje mnóstwo najnowocześniejszych technologii. Wszystko po to, żeby Twoje zdjęcia były doskonałe. Find your edge dzięki telefonowi motorola edge 30. Rewelacyjny system aparatów Twoje najlepsze zdjęcie. W każdym oświetleniu i pod dowolnym kątem.
Więcej
Zwiń
Swietna gierka, choc miejscami mega trudna.

Opinie - Gra G T A 5