Gra akcji - najlepsze oferty

Gra akcji na Taniomania.pl. Znajdź to czego szukasz w najlepszej cenie! Porównuj oferty w sklepach i wybieraj najlepsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1574 produkty - zobacz najlepsze oferty
Gra PlayStation 5 Deathloop

DEATHLOOP to innowacyjna pierwszoosobowa strzelanka, która ukaże się wyłącznie na PlayStation 5 i PC, stworzona przez Arkane Lyon obsypane nagrodami studio stojące za cieszącą się uznaniem krytyków marką Dishonored. DEATHLOOP zaoferuje charakterystyczną dla Arkane rozgrywkę, która umożliwi graczom zabawę we własnym stylu. Wcielający się w Colta gracze zostaną uwięzieni w pętli czasowej na tajemniczej wyspie Blackreef i będą skazani na powtarzanie w nieskończoność tego samego dnia. Jedyną szansą na ucieczkę będzie przerwanie pętli. Aby tego dokonać, należy zgromadzić niezbędne informacje i zabić osiem kluczowych postaci, nim nastąpi reset dnia. W cieniach czai się jednak przeciwniczka Colta, skrytobójczyni Julianna, wyposażona w swoje własne, równie potężne umiejętności i uzbrojenie. Jej misją jest chronienie pętli przez zabijanie Colta i restartowanie cyklu.
Więcej
Zwiń
Apokalipsa, apokalipsa – The Last of Us Part II
Kto z nas chciałby być jednym lub jedną z tych ostatnich? Ostatnim z ludzi, którzy przeżyli straszliwą epidemię i teraz przychodzi im się mierzyć z nieodwracalnymi skutkami taj zarazy? W The Last of Us Part II będziesz niedobitkiem przemierzającym (prawie) opuszczone miasta i wioski. Co jakiś czas napotkasz przeraźliwie zdeformowanych zarażonych, którzy co prawda żyją, ale co to za życie. Natrafisz na inne grupy podobnych ocalałych, mniej lub bardziej przyjaźnie, albo całkowicie wrogo do siebie nastawionych.
Koniec i co potem
Fabuła gry rozpoczyna się w znanej z wcześniejszej części miejscowości Jackson. Ale wędrówka bohaterów będzie się odbywać poprzez dzikie lub zdziczałe rejony Stanów aż do ruin Seattle.
Gra ma dwie główne bohaterki – Ellie i Abby. Ellie była postacią, która wspierała postać gracza (Joela) w części pierwszej, a Abby jest zupełnie nową bohaterką. A najważniejszym motywem gry jest zemsta.
Więcej
Zwiń
Assassins Creed : Valhalla
Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swojego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza przez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.
W Assassins Creed Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj tajemniczy, piękny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swoich wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.
Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.
STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – Zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swojej postaci i wpływanie na otaczający ją świat.
Więcej
Zwiń
Dobry przekaz leci dobrze robią

Opinie - Gra akcji