Gopro Hero5 - najlepsze oferty

Gopro Hero5 na Taniomania.pl. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 257 produktów - zobacz najlepsze oferty
ŁADOWARKA NA DWA AKUMULATORY + AKUMULATOR (HERO7 BLACK, HERO6 BLACK i HERO5 BLACK)

Wygodne, równoczesne ładowanie dwóch akumulatorów do kamer HERO7 BLACK, HERO6 BLACK i HERO5 BLACK przy użyciu ładowarki na dwa akumulatory.
Ładowanie przez dowolny port USB.
Nawet o 45% szybsze ładowanie1 dzięki zastosowaniu ładowarki GoPro Supercharger (międzynarodowa ładowarka z dwoma portami)2.
O statusie naładowania informują dwa wskaźniki LED.
W komplecie zapasowy akumulator litowo-jonowy 1220 mAh do kamery HERO7 BLACK, HERO6 BLACK i HERO5 BLACK.
Więcej
Zwiń
Bateria GoPro HERO5 / HERO6 - przedłuż uwiecznianie swych przygód. Wytrzymała bateria o pojemności 1200 mAh. Do 2 godzin dodatkowego czasu nagrywania, nawet w jakości Full HD 1080p/30 FPS. Procentowy monitoring poziomu baterii, aby jej stan był zawsze pod kontrolą. Aby Twoja kamera złapała drugi wiatr Bateria litowo-jonowa zapewni dodatkową energię Twojej kamerze sportowej - Hero5 lub Hero6. Będzie dla Ciebie gwarancją tego, że Twoja kamerka będzie gotowa do nagrania nawet dużej ilości materiału. Pojemność 1200 mAh pozwoli Ci na nawet 2 godziny dodatkowego czasu nagrywania, a to wszystko w Full HD 1080p/30 FPS! Skrupulatnie podaje poziom naładowania Nagraj więcej nawet, gdy podstawowa bateria Twojego Hero5 lub Hero6 jest na wyczerpaniu. Posiada ona innowacyjny monitoring poziomu baterii - podaje on poziom jej naładowania z dokładnością procentową! Tym samym pożegnasz się z niemiarodajnym wyrażaniem poziomu naładowania w kreskach.
Więcej
Zwiń
HERO 5 Black + Dron GoPro Karma + Karma Grip

System Karma™ umożliwia nagrywanie niewiarygodnie płynnego materiału filmowego GoPro z powietrza, kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Kompaktowy i ultraprzenośny dron Karma po złożeniu mieści się w przeznaczonym dla niego lekkim etui. Kontroler lotu w stylistyce gamepada z wbudowanym wyświetlaczem dotykowym pozwala na łatwe i przyjemne pilotowanie drona Karma. Znajdujący się w zestawie stabilizator kamery można odłączyć od drona i dołączyć do także będącego na wyposażeniu uchwytu Karma Grip, co pozwala nagrywać wyjątkowo stabilny i profesjonalny materiał filmowy kamerą trzymaną w ręce lub zamocowaną na ciele. Więcej niż dron. To Karma.

FUNKCJE + KORZYŚCI:
  • Ultraprzenośny - Po złożeniu dron Karma mieści się w dołączonym lekkim etui. Można go zabrać w każde miejsce. Gdy chcesz rozpocząć lot, po prostu rozłóż drona, zamontuj wirniki
Więcej
Zwiń

Opinie - Gopro Hero5