Gopro Hero Hd 1080P - najlepsze oferty

Dobra Kamera , kreci super ostre filmy generalnie godna polecenia , minus to brak akcesoriów ( za 50-80 zl mozna kupic cała paczke ich ) Fajne podłaczenie z iphonem i ipadem
Gopro hero hd 1080p na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3 produkty - zobacz najlepsze oferty
W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów firma GoPro wprowadziła na rynek nowy model kamery sportowej HERO 4 Session. To najmniejsza i najlżejsza z dotychczasowej gamy kamer GoPro. Teraz możesz nagrywać filmy w super jakościach oraz tworzyć zdjęcia o wielkości 8 megapikseli za pomocą urządzenia, które możesz zmieścić w dłoni.

Przesuń granice swoich możliwości dzięki najmniejszej i najlżejszej kamerze GoPro HERO 4 Session. Nowy model jest o 50% mniejszy i 40% lżejszy od swoich poprzedników. Pomimo minimalnych rozmiarów i ascetycznego designu rejestrator nie traci na jakości obrazu i jest odporny na wodędo 10 metrów (bez obudowy). Został również zaopatrzony w większość funkcji uwzględnionych w poprzednich modelach.

HERO4 Session zawiera moc GoPro w naszej najmniejszej, najlżejszej i najwygodniejszej kamerze do tej pory.
Więcej
Zwiń
GoPro HERO Session

NOWY WYMIAR KAMERY GOPRO

Przesuń granice swoich możliwości dzięki najmniejszej i najlżejszej kamerze GoPro HERO Session. Nowy model jest o 50% mniejszy i 40% lżejszy od swoich poprzedników. Pomimo minimalnych rozmiarów i ascetycznego designu rejestrator nie traci na jakości obrazu i jest odporny na wodę do 10 metrów (bez obudowy). Został również zaopatrzony w większość funkcji uwzględnionych w poprzednich modelach.

GoPro HERO Session nagrywa w fantastycznej jakości filmy w standardzie FULL HD z szybkością 60 klatek na sekundę, a także 720/100 klatek/s. w trybach Protune (dla filmów), Auto Low Light i Super View. Masz także do dyspozycji standard 1440p w szybkości do 30 klatek/s.

Zdjęcia o wielkości 8MP możesz wykonywać w kilku trybach, w tym w standardowym, w trybie poklatkowym Time Lapse (od 0,5 do 60 sekund) czy seryjnym Burst (10 zdjęć na sekundę).
Więcej
Zwiń
Najnowsza kamera GoPro HERO+ LCD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów po wycofaniu modeli HERO3 oraz HERO3+.
Nowy produkt będzie wypełniał lukę cenową między HERO i HERO 4, zawierając przy tym takie elementy jak: wbudowany ekran LCD czy moduł WiFi. To również pierwsza kamera GoPro, która umożliwia przycinanie materiału bezpośrednio w samym urządzeniu.

Kamera HERO+ LCD różni się od podstawowego HERO również jakością nagrywania.

Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 720p, 720p SuperView lub 1080p w częstotliwości do 60 klatek na sekundę a także wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

Do tej pory poza HERO 4 Silver żadna kamera GoPro nie posiadała wbudowanego wyświetlacza LCD.
Dotykowy ekran w HERO+ usprawnia kadrowanie zdjęć i podnosi komfort użytkowania.
Więcej
Zwiń
Dobra Kamera , kreci super ostre filmy generalnie godna polecenia , minus to brak akcesoriów ( za 50-80 zl mozna kupic cała paczke ich ) Fajne podłaczenie z iphonem i ipadem