Gopro Hero Hd 1080P - najlepsze oferty

Kamera działa super, jakoś nagrań jest dobra. Jednak jej wadą jest mała bateria, której nie można wymienić. Na dłuższe wojaże potrzebny jest powerbank lub ładowarka do smartfona.
Gopro hero hd 1080p na Taniomanii. Oferujemy całą gamę niezbędnego sprzętu najwyższej jakości. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie tylko na Taniomania.pl
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3 produkty - zobacz najlepsze oferty
GoPro HERO Session

NOWY WYMIAR KAMERY GOPRO

Przesuń granice swoich możliwości dzięki najmniejszej i najlżejszej kamerze GoPro HERO Session. Nowy model jest o 50% mniejszy i 40% lżejszy od swoich poprzedników. Pomimo minimalnych rozmiarów i ascetycznego designu rejestrator nie traci na jakości obrazu i jest odporny na wodę do 10 metrów (bez obudowy). Został również zaopatrzony w większość funkcji uwzględnionych w poprzednich modelach.

GoPro HERO Session nagrywa w fantastycznej jakości filmy w standardzie FULL HD z szybkością 60 klatek na sekundę, a także 720/100 klatek/s. w trybach Protune (dla filmów), Auto Low Light i Super View. Masz także do dyspozycji standard 1440p w szybkości do 30 klatek/s.

Zdjęcia o wielkości 8MP możesz wykonywać w kilku trybach, w tym w standardowym, w trybie poklatkowym Time Lapse (od 0,5 do 60 sekund) czy seryjnym Burst (10 zdjęć na sekundę).
Więcej
Zwiń
W odpowiedzi na rosnące wymagania klientów firma GoPro wprowadziła na rynek nowy model kamery sportowej HERO 4 Session. To najmniejsza i najlżejsza z dotychczasowej gamy kamer GoPro. Teraz możesz nagrywać filmy w super jakościach oraz tworzyć zdjęcia o wielkości 8 megapikseli za pomocą urządzenia, które możesz zmieścić w dłoni.

Przesuń granice swoich możliwości dzięki najmniejszej i najlżejszej kamerze GoPro HERO 4 Session. Nowy model jest o 50% mniejszy i 40% lżejszy od swoich poprzedników. Pomimo minimalnych rozmiarów i ascetycznego designu rejestrator nie traci na jakości obrazu i jest odporny na wodędo 10 metrów (bez obudowy). Został również zaopatrzony w większość funkcji uwzględnionych w poprzednich modelach.

HERO4 Session zawiera moc GoPro w naszej najmniejszej, najlżejszej i najwygodniejszej kamerze do tej pory.
Więcej
Zwiń
Najnowsza kamera GoPro HERO+ LCD jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów po wycofaniu modeli HERO3 oraz HERO3+.
Nowy produkt będzie wypełniał lukę cenową między HERO i HERO 4, zawierając przy tym takie elementy jak: wbudowany ekran LCD czy moduł WiFi. To również pierwsza kamera GoPro, która umożliwia przycinanie materiału bezpośrednio w samym urządzeniu.

Kamera HERO+ LCD różni się od podstawowego HERO również jakością nagrywania.

Urządzenie rejestruje filmy w rozdzielczości 720p, 720p SuperView lub 1080p w częstotliwości do 60 klatek na sekundę a także wykonuje zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix.

Do tej pory poza HERO 4 Silver żadna kamera GoPro nie posiadała wbudowanego wyświetlacza LCD.
Dotykowy ekran w HERO+ usprawnia kadrowanie zdjęć i podnosi komfort użytkowania.
Więcej
Zwiń
Kamera działa super, jakoś nagrań jest dobra. Jednak jej wadą jest mała bateria, której nie można wymienić. Na dłuższe wojaże potrzebny jest powerbank lub ładowarka do smartfona.