Goolge - najlepsze oferty

Goolge na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Wybierz ofertę, która będzie idealna dla Ciebie dzięki Taniomania.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
ADAPTER CHROMECAST 3 POMOCNY I NIEZASTĄPIONY WSZYSTKO MOŻESZ WYŚWIETLIĆ NA DUŻYM EKRANIE Zobacz wydarzenie sportowe na żywo, odtwórz muzykę w czasie wspólnej kolacji, oglądnij wieczorem komedię romantyczną. Jest tyle opcji do wyboru. Znajdziesz coś na każdą okazję spośród niezliczonych seriali, filmów, muzyki w kompatybilnych aplikacjach dostępnych na Twoim urządzeniu mobilnym z systemem Android lub iOS. PROSTA INSTALACJA Podłącz urządzenie Chromecast Ultra do źródła zasilania, a następnie do portu HDMI w Twoim telewizorze. Wybierz źródło sygnału z danego portu HDMI na telewizorze. Pobierz aplikację Google Home na Twoim urządzeniu mobilnym korzystając ze sklepu Google Play Store (Android) lub Apple App Store (iOS). Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi w aplikacji. Otwórz aplikację kompatybilną z urządzeniem Chromecast i naciśnij na ikonkę "Przesyłaj". STERUJ Z SWOJEGO TELEFONU Urządzenie Google Chromecast 3 możesz obsługiwać za pomocą głosu.
Więcej
Zwiń
GOOGLE CHROMECAST 3

EAN: 842776106209 Kod produktu: GA00439-NL

Gwarancja: 2 lata
  • Najnowsza wersja produktu Google Chromecast 3
  • 100% oryginalny produkt Google
  • Zasilacz z polską wtyczką
  • Przesyłanie w rozdzielczości Full HD (1920x1080) w 60 klatkach
  • Super szybkie WiFi w standardzie AC Wi-Fi 802.11ac (2.4GHz/5GHz)
  • Wspierane systemy operacyjne: Android • iOS • Mac • Windows


Chromecast 3 pozwala na strumieniowanie video na ekran twojego te
Więcej
Zwiń
Google Pixel 4 64GB Czarny Ekran: 5.7" Snapdragon 855 (8 rdzeni, do 2.80 GHz) Pamięć wewnętrzna: 64GB Pamięć RAM: 6GB System: Android 10 Aparat: 8.0 Mpix - przód, 16.0 + 12.2 Mpix - tył Bateria: Litowo-polimerowa 2800 mAh Co może Ci zaoferować Google Pixel 4? Sercem Google Pixel 4 jest niezawodny procesor Qualcomm Snapdragon 855. Ten niesamowity smartfon charakteryzuje się 5,7-calowym ekranem OLED o rozdzielczości Full HD+. Obudowa tego modelu jest wykonana ze szkła i metalu. Sprzęt jest wodoodporny, co potwierdza certyfikat IP68. Model jest zasilany przez baterię 2800 mAh, możesz go błyskawicznie naładować za pomocą szybkiej ładowarki o mocy 18 W. Google Pixel 4 i podwójne aparaty Google Pixel 4 został wyposażony w podwójny aparat. Główny sensor ma 12,2 Mpix z f/1.7 i optyczną stabilizację obrazu. Uzupełnia go matryca 16 Mpix z teleobiektywem. Funkcja o nazwie “Podwójna ekspozycja" pozwoli Ci na tworzenie efektownych i znakomitych zdjęć.
Więcej
Zwiń

Opinie - Goolge