Google Pixel 6 - najlepsze oferty

Marzysz o nowoczesnym sprzęcie? Jesteś we właściwym miejscu! Na taniomania.pl znajdziesz to czego potrzebujesz i bez trudu wybierzesz najlepszy model w okazyjnej cenie. Ciesz się z udanych zakupów. Google Pixel 6 w kategorii Smartfony.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 14 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najnowszy, ekskluzywny smartfon Google Pixel 6 Pro


Najmądrzejszy i najszybszy Pixel w historii

Tensor, pierwszy procesor zaprojektowany przez Google i stworzony dla Pixela, sprawia, że ​​nowe telefony Pixel są jak dotąd najpotężniejsze.*

Najbardziej zaawansowany aparat w smartfonie

Uchwyć wspaniałe kolory i żywe szczegóły dzięki najlepszej w swojej klasie fotografii obliczeniowej Pixela i nowym profesjonalnym obiektywom.

Przeprojektowany w celu zwiększenia wydajności

Dzięki szybszym aplikacjom i stronom, całodziennej baterii**, i proaktywnej pomocy Pixel 6 Pro zapewnia to, czego potrzebujesz.

Większość warstw zabezpieczeń sprzętowych w każdym telefonie***Pixel chroni Twoje dane osobowe dzięki nowemu chipowi Google Tensor i zabezpieczeniom nowej generacji Titan M2™.
Więcej
Zwiń
Telefon super i byłby idealny, gdyby nie dwa drobne minusy: 1. dość powolny czytnik linii papilarnych i 2. stosunkowo szybkiego zużycia baterii w porównaniu do konkurencji. Mimo to, wynagradza te dwa niedociągnięcia swoim procesorem zaprojektowanym pod „rozumienie” mowy.

Opinie - Google Pixel 6