Golarki męskie - Sieciowo-akumulatorowe - najlepsze oferty

Golarki męskie - Sieciowo-akumulatorowe w kategorii Urządzenia do pielęgnacji ciała. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Golarki męskie - Sieciowo-akumulatorowe. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Golarki męskie - Sieciowo-akumulatorowe
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 71 produktów - zobacz najlepsze oferty
Zwiększ bezpieczeństwo golenia.

Specjalnie zaprojektowana z myślą o delikatnej ochronie skóry golarka Philips Shaver Series 5000 jest wyposażona w pierścienie MultiPrecision z unikatową powłoką, która zapewnia dokładne golenie dla skory wrażliwej.

Ostrza unoszą, a następnie ścinają długie i krótkie włosy, zapewniając szybkie golenie

Ciesz się szybkim i dokładnym goleniem. Nasze system ostrzy MultiPrecision unosi i przycina wszystkie włosy i pozostały zarost — wystarczy kilka pociągnięć.

Głowice poruszają się w 5 kierunkach, zapewniając szybkie i dokładne golenie

5-kierunkowe głowice o 5 niezależnych ruchach gwarantują bliski kontakt ze skórą w celu zapewnienia szybkiego i dokładnego golenia nawet na linii szyi i szczęki.

Golarkę można płukać pod bieżącą wodą

Wystarczy otworzyć głowicę i dokładnie opłukać ją pod strumieniem bieżącej wody.
Więcej
Zwiń
Golarka Series 3 3050cc w czerwonym kolorze z systemem Clean&Charge + dodatkowa oryginalna folia Braun 32B Golarka Braun Series 3. Dokładne golenie, komfort gładkiej skóry. Szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.** w porównaniu z wcześniejszymi modelami Series 3, testowane na 3-dniowym zaroście.Zestaw składa się z:GolarkaEtui podróżnePrzewód ładowarkiSzczoteczka do czyszczeniaNasadka ochronnaBaza Clean&Charge z płynem czyszczącymZapasowa folia z ostrzami Braun 32BZalety bazy Clean&Charge:WygodaZa dotknięciem przycisku Twoja golarka jest higienicznie czyszczona, ładowana i smarowana dla maksymalnej wygody.WydajnośćBaza Clean&Charge utrzymuje ostrza w optymalnej sprawności, zapewniając najwyższą wydajność za każdym razem przy kolejnych goleniach. Ponad 150 klientów potwierdziło zauważalną większą dokładność golenia, a ponad 110 klientów stwierdziło większy komfort skóry przy regularnym stosowaniu bazy Clean&Charge.
Więcej
Zwiń
Golarka męska S3510/06

Wygodne i łatwe golenie

- System ostrzy ComfortCut
- 4-kierunkowe głowice Flex
- Wysuwany trymer

Zaokrąglone krawędzie płynnie przesuwają się po skórze, zapewniając bezpieczne golenie
Skorzystaj z możliwości wygodnego golenia na sucho. Nasz system ostrzy ComfortCut z głowicami o okrągłym profilu został zaprojektowany z myślą o łatwym przesuwaniu się po skórze i jej ochronie przed zadraśnięciami i skaleczeniami.

Głowice poruszają się w 4 kierunkach, co ułatwia dokładne golenie
Głowice Flex poruszające się niezależnie w 4 kierunkach dostosowują się do każdej krzywizny twarzy i ułatwiają golenie zarostu nawet na szyi i dolnej szczęce.

Maksymalna moc przez lata
Dłuższe golenie po każdym ładowaniu. Golarka będzie mieć taką samą moc przez lata dzięki naszemu wydajnemu i efektywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu.
Więcej
Zwiń

Opinie - Golarki męskie - Sieciowo-akumulatorowe