Golarki męskie - Series 1 - najlepsze oferty

Golarki męskie - Series 1 w kategorii Urządzenia do pielęgnacji ciała. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Golarki męskie - Series 1. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Golarki męskie - Series 1
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 34 produkty - zobacz najlepsze oferty
GOLARKA BRAUN SERIES 1 130S-1

Ekspresowa wysyłka!
Zamówienia złożone do godziny 15 (opłacone lub za pobraniem) wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze od poniedziałku do piątku)!

Prosty sposób na dokładne golenie

Zasilana sieciowo golarka męska Braun Series 1 130s-1 powstała z myślą o wymagających początkujących użytkownikach.

Ergonomiczna obudowa i głowica golarki o szerokim zasięgu działania zapewni efektywne golenie.

Wysuwany trymer umożliwi przycinanie baczków i wąsów, a także zaznaczanie linii brody.

Golarkę łatwo utrzymać w czystości, dzięki możliwości mycia pod wodą.

Folia Smart Foil™

Dzięki unikalnej budowie, folia Smart Foil™ wychwytuje włoski rosnące w różnych kierunkach.

Wąska precyzyjna głowica goląca

Goli nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wodoodporna

Można myć pod bieżącą wodą - łatwe do utrzymania w czystości.
Więcej
Zwiń
Golarka męska Braun Series 1 190 FreeControl (1775)

Nowa, prosta w obsłudze golarka Braun FreeControl wreszcie zapewnia Ci coś prostego i łatwego w użyciu w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Zapomnij o dzwonkach i gwizdkach, zapomnij zamieszaniu i nerwach. Golarka FreeControl wraz z unikalnym systemem golącym FreeFloat zapewni Ci dokładne golenie, bez wysiłku, po bezkonkurencyjnej cenie, dając Ci więcej czasu na myślenie o naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

Nietypowo dla golarek w swym przedziale cenowym, FreeControl jest w całości przystosowana do mycia pod wodą. Po goleniu, może być po prostu opłukana pod bieżącą wodą, co sprawia, że wyczyścisz ją szybciej niż przy użyciu szczotki.

System FreeFloat zapewni Ci dokładne golenie bez wysiłku. Unikalny ruchomy system foliowy podąża, bez wysiłku, za kształtem Twojej twarzy dla gładkiego i dokładnego zakończenia.
Więcej
Zwiń
OPIS PRODUKTU: Series 1 130s-1 Doskonała seria golarek Braun dla wymagających początkujących użytkowników. Ergonomiczna obudowa i głowica golarki o szerokim zasięgu działania zapewnią Ci efektywne golenie Dostosowanie do konturu twarzy: lepszy kontakt ze skórą Elastyczne elementy tnące: dopasowują się do konturów skóry, za każdym pociągnięciem ścinając krótkie i długie włoski. Technologia golenia: dokładne i delikatne golenie Trójfazowy system tnący: podwójne folie i zintegrowany trymer pomiędzy nimi stopniowo golą zarost coraz bliżej skóry Zoptymalizowane elementy tnące: opracowane przez firmę Braun elementy tnące zostały zoptymalizowane pod kątem wyjątkowej dokładności i komfortu dla skóry - folia Smart Foil™ Technologia czyszczenia: higiena i świeżość każdego dnia Można myć wodą Trymer precyzyjny Wyłącznie zasilanie sieciowe Automatyczne dopasowanie do napięcia w sieci Nasadka zabezpieczająca Gwarancja producenta 24 miesiące
Więcej
Zwiń

Opinie - Golarki męskie - Series 1