Golarki męskie - Series 1 - najlepsze oferty

Mój pierwszy elektryk. Jestem zadowolony. W cenie 90 zł dostałem maszynkę która spokojnie radzi sobie z moim miękkim zarostem. Trymer świetny i przydatny. Największy plus dla mnie to jakość. Spadła mi z 1.5 m rozbiła, a po złożeniu dalej dziala.
Golarki męskie - Series 1 w kategorii Urządzenia do pielęgnacji ciała. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Golarki męskie - Series 1. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Golarki męskie - Series 1
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 26 produktów - zobacz najlepsze oferty
GOLARKA BRAUN SERIES 1 130S-1

Ekspresowa wysyłka!
Zamówienia złożone do godziny 15 (opłacone lub za pobraniem) wysyłamy tego samego dnia (w dni robocze od poniedziałku do piątku)!

Prosty sposób na dokładne golenie

Zasilana sieciowo golarka męska Braun Series 1 130s-1 powstała z myślą o wymagających początkujących użytkownikach.

Ergonomiczna obudowa i głowica golarki o szerokim zasięgu działania zapewni efektywne golenie.

Wysuwany trymer umożliwi przycinanie baczków i wąsów, a także zaznaczanie linii brody.

Golarkę łatwo utrzymać w czystości, dzięki możliwości mycia pod wodą.

Folia Smart Foil™

Dzięki unikalnej budowie, folia Smart Foil™ wychwytuje włoski rosnące w różnych kierunkach.

Wąska precyzyjna głowica goląca

Goli nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wodoodporna

Można myć pod bieżącą wodą - łatwe do utrzymania w czystości.
Więcej
Zwiń
Golarka męska Braun Series 1 190 FreeControl (1775)

Nowa, prosta w obsłudze golarka Braun FreeControl wreszcie zapewnia Ci coś prostego i łatwego w użyciu w dzisiejszym skomplikowanym świecie. Zapomnij o dzwonkach i gwizdkach, zapomnij zamieszaniu i nerwach. Golarka FreeControl wraz z unikalnym systemem golącym FreeFloat zapewni Ci dokładne golenie, bez wysiłku, po bezkonkurencyjnej cenie, dając Ci więcej czasu na myślenie o naprawdę ważnych rzeczach w życiu.

Nietypowo dla golarek w swym przedziale cenowym, FreeControl jest w całości przystosowana do mycia pod wodą. Po goleniu, może być po prostu opłukana pod bieżącą wodą, co sprawia, że wyczyścisz ją szybciej niż przy użyciu szczotki.

System FreeFloat zapewni Ci dokładne golenie bez wysiłku. Unikalny ruchomy system foliowy podąża, bez wysiłku, za kształtem Twojej twarzy dla gładkiego i dokładnego zakończenia.
Więcej
Zwiń
Technologia łączności : WiredDiody LED : YesŁadowanie akumulatora : NoPrzycinarka : Yeskolor : BlackZasilanie sieciowe : YesGwarancja : 24Producer product name : 130Waga netto : 0.24Waga brutto : 0.34Czas pracy : Zawiera przycinacz do włosów w nosie : Możliwość bezpiecznego użytkowania na mokro : Technologia baterii : Czas ładowania : Typ zasilacza : Wskaźnik ładowania : Liczba końcówek/ostrzy :...
Więcej
Zwiń

Opinie - Golarki męskie - Series 1

Mój pierwszy elektryk. Jestem zadowolony. W cenie 90 zł dostałem maszynkę która spokojnie radzi sobie z moim miękkim zarostem. Trymer świetny i przydatny. Największy plus dla mnie to jakość. Spadła mi z 1.5 m rozbiła, a po złożeniu dalej dziala.