Golarki męskie - Głowicowa - najlepsze oferty

Chłopak jest bardzo zadowolony z maszynki, jest poręczna, łatwa w użyciu, dobrze sobie radzi z zarostem, wygląda estetycznie. Przy goleniu na sucho występowały jednak podrażnienia, więc to na minus.
Golarki męskie - Głowicowa w kategorii Urządzenia do pielęgnacji ciała. Taniomania najlepsze oferty, najniższe ceny. Sprawdź Golarki męskie - Głowicowa. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze sklepy oferujące Golarki męskie - Głowicowa
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 85 produktów - zobacz najlepsze oferty
Nie ograniczaj się kablem, wybierz model bezprzewodowy

Bezprzewodowa konstrukcja golarki umożliwia golenie się w dowolnym miejscu - w domu, w biurze lub na wakacjach.

Używaj golarkę pod prysznicem

Golarkę możesz bezpiecznie używać będąc pod prysznicem, ponieważ jest w pełni wodoodporna. Możesz także spokojnie myć ją pod bieżącą wodą.

Zapewnij sobie dokładne golenie z ostrzami MultiPrecision

Podczas golenia największą trudność sprawiają włosy o różnych długościach. Ostrza MultiPrecision bez problemu unoszą je i ścinają, dzięki czemu samo golenie jest szybsze i dokładniejsze.

Wykorzystaj szybkie ładowanie do jednego ogolenia się

Musisz się ogolić, a akumulator w Twojej golarce jest rozładowany? Podłącz go do szybkiego, kilkuminutowego ładowania, które zapewni Ci moc wystarczającą na jedno golenie.
Więcej
Zwiń
Opis Golarka elektryczna do użytku na sucho i na mokro Philips S1100/04. Zapobiegaj podrażnieniom skóry po goleniu dzięki pierścieniom CloseCut. Dokładne golenie już za pierwszym pociągnięciem. Idealne dopasowanie do każdego rodzaju twarzy dzięki głowicom ruchomym w 4 kierunkach. Łatwe czyszczenie dzięki otwieranej głowicy. Zwiększ bezpieczeństwo golenia. Specjalnie zaprojektowana z myślą o delikatnej ochronie skóry golarka Philips Shaver Series 1000 jest wyposażona w pierścienie CloseCut z unikatową powłoką, która zapewnia dokładne golenie dla skory wrażliwej. Trwałe, samoostrzące się ostrza umożliwiają golenie bez wysiłku Golenie bez żadnego wysiłku. Nasze trwałe ostrza CloseCut ostrzą się podczas każdego golenia. Głowice poruszają się w 4 kierunkach, co ułatwia dokładne golenie Głowice Flex poruszające się niezależnie w 4 kierunkach dostosowują się do każdej krzywizny twarzy i ułatwiają golenie zarostu nawet na szyi i dolnej szczęce.
Więcej
Zwiń
Wygodne i łatwe golenie
System ostrzy CloseCut
4-kierunkowe głowice Flex

Trwałe, samoostrzące się ostrza umożliwiają golenie bez wysiłku
Golenie bez żadnego wysiłku. Nasze trwałe ostrza CloseCut ostrzą się podczas każdego golenia.

Głowice poruszają się w 4 kierunkach, co ułatwia dokładne golenie
Głowice Flex poruszające się niezależnie w 4 kierunkach dostosowują się do każdej krzywizny twarzy i ułatwiają golenie zarostu nawet na szyi i dolnej szczęce.

Maksymalna moc przez lata
Dłuższe golenie po każdym ładowaniu. Golarka będzie mieć taką samą moc przez lata dzięki naszemu wydajnemu i efektywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu.

8 godzin ładowania wystarcza na 35 minut bezprzewodowego golenia
Uzyskasz ponad 35 minut czasu pracy — około 11 cykli golenia — po ośmiogodzinnym ładowaniu. Golarka pracuje tylko w trybie bezprzewodowym.
Więcej
Zwiń

Opinie - Golarki męskie - Głowicowa

Chłopak jest bardzo zadowolony z maszynki, jest poręczna, łatwa w użyciu, dobrze sobie radzi z zarostem, wygląda estetycznie. Przy goleniu na sucho występowały jednak podrażnienia, więc to na minus.