Gitary Dla Dzieci - najlepsze oferty

Pozycja ofert z pogrubioną nazwą została opłacona przez kontrahenta.
Gitary Dla Dzieci już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 361 produktów - zobacz najlepsze oferty
Książka "Łatwe utwory na gitarę 1" Nie tylko dla dzieci Wydawnictwo Absonic. Autor Mirosław Drożdzowski. Mirosław Drożdzowski to jeden z najpopularniejszych kompozytorów i aranżerów muzyki na gitarę klasyczną. Łatwe utwory na gitarę to zbiór 35 kompozycji doskonale uzupełniających repertuar poczatkującego gitarzysty. Mogą one stanowić odskocznię od codziennych ćwiczeń i pracy nad utworami klasycznymi, ale także stanowią ciekawy materiał do wykorzystania podczas konkursów, czy festiwali gitarowych. Różnorodność stylistyczna kompozycji pozwola na zapoznanie się całym bogatwem gatunków muzycznych - od rumby, samby, poprzez elementy nawiązujace do muzyki ludowej, aż po rock'n'roll i blues. Książkę dopełnia płyta CD z mistrzowskim wykonaniem wszyskich utworów przez Marka Ulańskiego. 44 str. A4, miękka oprawa.
Więcej
Zwiń
GITARA + WZMACNIACZ + MIKROFON Doskonały zestaw gitarowy dla dzieci -gitara, statyw z mikrofonem oraz wzmacniacz.Gitara posiada6metalowych strun.Można grać opuszkami palców, paznokciem lub kostką do gry (brak w zestawie). Fantastyczna gitara dla młodych, rockowych dzieci. Piecyk z mikrofonem wzmacniaczem jest propozycją dla maluchów uwielbiających występy przed publicznością.Świetny dla małego artysty- zadbaj o rozwój swojego dziecka! Niech poczuje się jak gwiazda muzyki. Podczas gryświecą migające światełka w gitarze oraz głośniku wzmacniacza. Już teraz pomyśl o prezencie dla swojej pociechy! Gitara posiadaprzyciski Z WGRANYMI MELODIAMI. Możliwość podłączenia MP3.Statyw mamożliwość regulacji wysokości.Dziecko może równocześnie grać i śpiewać.
Więcej
Zwiń
Zainteresuj swoje dziecko muzyką dzięki tej zabawkowej, rockowej gitarze elektronicznej marki Bontempi, która sprawdzi się świetnie do rozpoczęcia nauki! Ta zabawkowa gitara ma sześć metalowych strun i 8 zaprogramowanych utworów oraz jest dostarczana wraz z paskiem na ramię. Poczuj się jak prawdziwy gitarzysta z tym pięknym instrumentem zabawkowym marki Bontempi!
Więcej
Zwiń