Ghost Of Tsushima Black Friday - najlepsze oferty

Ghost Of Tsushima Black Friday z okazji Black Friday już od 6,72 💲 Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie. Sprawdź pozostałe promocje z okazji Black Friday 2020 na Ceneo.pl
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 22 produkty - zobacz najlepsze oferty
Pod koniec XIII wieku imperium mongolskie unicestwiało całe narody w ramach swojej kampanii podboju Wschodu. Wyspa Tsushima to jedyne, co stoi na drodze pomiędzy Japonią kontynentalną a nadciągającą potężną flotą mongolską prowadzoną przez bezlitosnego i przebiegłego generała Khotun Khana.

Gdy wyspa płonie po pierwszej fali mongolskiego ataku, samurajski wojownik Jin Sakai zostaje jednym z ostatnich członków swojego klanu. Jin jest gotów podjąć wszelkie możliwe działania, aby chronić swój lud i odzyskać swój dom. Musi odłożyć na bok tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby wymyślić nową ścieżkę – ścieżkę Ducha – i wziąć udział w niestandardowej walce o wyzwolenie wyspy Tsushima.

W rozdartej wojną Tsushimie zachowało się jej starożytne piękno

Wyjdź poza pole bitwy, aby w niedostępny dotąd sposób doświadczyć feudalnej Japonii.
Więcej
Zwiń
Gra PlayStation 5 Ghost of Tsushima Directors Cut Pod koniec XIII wieku mongolskie imperium pustoszy całe kraje podczas podboju wschodu. Tylko Cuszima dzieli potężną mongolską flotę dowodzoną przez bezwzględnego i przebiegłego generała Khotun-chana od głównych wysp Japonii.Podczas gdy wyspę trawi ogień po pierwszej fali mongolskiej inwazji, odważny samuraj Jin Sakai trwa niezłomnie na posterunku. Jako jeden z ostatnich ocalałych członków swojego klanu Jin jest zdecydowany zrobić wszystko, by za wszelką cenę ochronić swój lud i odzyskać dom. Musi porzucić tradycje, które ukształtowały go jako wojownika, aby odnaleźć nową drogę, drogę Ducha, i prowadzić niekonwencjonalną wojnę o wolność Cuszimy. Dynamiczna rozdzielczość 4K z 60 kl./szobacz Ghost of Tsushima w niespotykanej dotąd jakości 4K i w większej liczbie klatek na sekundę dzięki nowym opcjom graficznym (wymaga telewizora lub monitora obsługującego standard 4K).
Więcej
Zwiń
Premiera 20 sierpnia 2021 - wysyłka dzień przed premierą. Ograniczona pula gier.
Jeżeli w koszyku znajduje się produkt dostępny oraz w przedsprzedaży to produkty dostępne wysłane zostaną łącznie z produktem premierowym(najpóźniejsza premiera z zamówienia). Jeżeli chcesz aby wysyłka produktu dostępnego nastąpiła od razu zalecam składanie oddzielnych zamówień na produkty w przedsprzedaży.

Odkrywaj piękno Cuszimy w tej osadzonej w otwartym świecie przygodowej grze akcji stworzonej przez Sucker Punch Productions i PlayStation Studios, dostępnej na PS5 i PS4.
Podążaj nową ścieżką i tocz niekonwencjonalny bój o wyzwolenie wyspy. Walcz z przeciwnikami swoją kataną, opanuj strzelanie z łuku, by eliminować zagrożenia z dystansu, stań się ekspertem od skradania, by atakować wrogów z zaskoczenia, i poznaj nową historię na wyspie Iki.

Wersja Director’s Cut zawiera wszystkie wydane do tej pory dodatki, a także zupełnie nową zawartość:

Pełną wersję gry.
Więcej
Zwiń