Geforce Gt 740 - najlepsze oferty

mały, nie zajmuje pół pokoju czy biurka, nowoczesny wygląd, zbudowany z bardzo wydajnych komponent, chłodzenie sprawne i szybkie.
Geforce Gt 740 już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 28 produktów - zobacz najlepsze oferty
Najmniejszy na świecie komputer typu „True gaming”, wyjątkowo kompaktowy i tak wydajny, jak komputer typu desktop. Poznaj MSI Trident. W MSI mamy doświadczenie z kompaktowymi komputerami dla graczy i o niewiarygodnej mocy, ale w przypadku rozwiązania Trident przenosimy je na kolejny poziom. Poziomy wydajności spełnią wymagania wszystkich graczy. Ponowne zdefiniowanie rozmiaru komputerów dla graczy dzięki rozwiązaniu MSI Trident 3.Korzyści: Rewelacyjną wydajność zapewnia czterordzeniowy procesor Intel® Core™ i5-7400 3 GHz (3.5 GHz turbo) Dedykowana grafika nVidia GeForce GTX 1050 zapewnia wspaniałe wrażenia w grach 8 GB pamięci operacyjnej DDR4 pozwoli na uruchomienie i sprawne działanie wielu programów Dużo miejsca na programy, filmy, zdjęcia, gry i pliki muzyczne w formacie mp3, znajdziesz na dysku o pojemności 1 TB System Audio Boost: generowanie dźwięku o studyjnej jakości System przetwarzania dźwięku Nahimic Audio Enhancer Łączność bezprzewodowa WiFi 802.
Więcej
Zwiń
Trident 3 7RB-240EU to prawdziwy gamingowy komputer klasy PC, który zamknięty został w skrajnie kompaktowej, wręcz miniaturowej obudowie, i który charakteryzuje się jednocześnie w stu procentach taką samą wydajnością, jak komputery stacjonarne. Firma MSI ma wyjątkowe doświadczenie w budowie niewielkich, kompaktowych komputerów gamingowych dysponujących niewiarygodną wydajnością, niemniej Trident 3 przenosi użytkownika na kolejny, niezwykły poziom miniaturyzacji. Jego osiągi zaspokoją wymagania wszystkich graczy. Z maszyną MSI Trident 3 na nowo zdefiniujesz pojęcie niewielkiego, wydajnego gamingowego komputera PC. Komputer z procesorem: Intel Core i5-7400 (3.0 GHz, 3.5 GHz Turbo, 6 MB Cache, 65W), kartą graficzną: nVIDIA® GeForce GTX1050 Ti 4 GB. Wyposażony w dysk HDD 1TB, oraz dysk SSD 128 GB. Zainstalowane 8 GB pamięci RAM. Komputer posiada zainstalowany system operacyjny: Windows 10 Home.
Więcej
Zwiń
mały, nie zajmuje pół pokoju czy biurka, nowoczesny wygląd, zbudowany z bardzo wydajnych komponent, chłodzenie sprawne i szybkie.