G620 - najlepsze oferty

G620 już od 15 zł ✅ Polecane produkty na Taniomania.pl. Sprawdź oferty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie w przyjaznej cenie
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 583 produkty - zobacz najlepsze oferty
Płyta Teka HF LUX 60 4G AI AL BLACK. Dwa style gotowania. Wybierz sposób gotowania - płyta indukcyjno-gazowa. Nie pomylisz naczyń - funkcja rozpoznawania naczyń w części indukcyjnej. Dopasujesz do rodzaju instalacji w domu - technologia Power Management. Dwa rodzaje sterowania - oddzielny dla części gazowej i indukcyjnej. Bez obawy o ulatniający się gaz - zabezpieczenie przeciwwypływowego gazu. Nowocześnie lub klasycznie Płyta marki TEKA łączy w sobie dwa sposoby gotowania - na ogniu i elektryczny. Płyta indukcyjno-gazowa daje Ci wyjątkowy wybór sposobu w jaki wolisz gotować. Skorzystaj z nowoczesnego rozwiązania i ciesz się radością z gotowania! Sama rozpozna odpowiednie naczynie Płyta indukcyjna wyposażona jest w system rozpoznawania naczyń informujący, czy dane naczynie jest odpowiednie do zastosowania na płycie indukcyjnej. Jeśli tak nie jest, na wyświetlaczu ukazuje się litera "U" i pole nie włącza się.
Więcej
Zwiń
Komputer z procesorem Intel® Core™ i7 ósmej generacji pozwala iść z duchem epoki cyfrowej. Uzyskaj ogromny wzrost wydajności w porównaniu z poprzednią generacją, dzięki technologi Intel® Turbo Boost 2.0. Rób zakupy, korzystając z wbudowanych zabezpieczeń. Postaw na nadzwyczajne możliwości obsługi gier i rozrywki, płynne odtwarzanie filmów w najwyższej rozdzielczości i filmów sferycznych oraz szybkie przesyłanie danych.

Układ graficzny Intel UHD Graphics

Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu oraz dźwięk standardu kina domowego. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel UHD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.
Więcej
Zwiń