G36C Ares - najlepsze oferty

G36C Ares już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1925 produktów - zobacz najlepsze oferty
Informacje o produkcie - AMD Ryzen 3 3200G 3,6 GHz (Picasso) Socket AM4 - Box AMD Ryzen 3 3200G z rodziny procesorów Picasso posiada 4 rdzenie CPU oparte na architekturze "Zen+". Po architekturze "Zen" jest to druga generacja mikroarchitektury Zen, która dzięki zaawansowanej produkcji 12-nanometrów oferuje nie tylko przyzwoity wzrost prędkości zegara, a tym samym jego wydajności, ale także nowe, nowoczesne funkcje. W połączeniu z chipsetem AMD X570, Ryzen 3 3200G obsługuje ulepszoną funkcję Precision Boost Overdrive do automatycznego podkręcania. Wszystkie procesory Ryzen 3000 wykorzystują sprawdzoną platformę AM4 i mogą pracować na starszych chipsetach.
Więcej
Zwiń
Najbardziej wydajne żarówki halogenowe firmy OSRAMOdkryj nową generację NIGHT BREAKER LASER - najjaśniejszych samochodowych żarówek halogenowych OSRAM! Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii ablacji laserowej świecą do 150% jaśniej w porównaniu do minimalnych wymogów homologacyjnych. Precyzyjnie wykonany i umiejscowiony żarnik zapewnia dodatkową ilość światła. Dzięki temu żarówki oświetlają drogę do 150 metrów przed pojazdem. Dodatkowo wytwarzają do 20% bielsze światło w porównaniu z minimalnymi wymaganiami normy. Więcej światła i lepsza widoczność mogą pomóc kierowcom w szybszym identyfikowaniu i reagowaniu na zagrożenia drogowe. OSRAM NIGHT BREAKER LASER to także unikalne wzornictwo dzięki nazwie produktu wypisanej laserowo na bańce. Wybierz swój produkt spośród kompletnego portfolio: H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3, HB4.
Więcej
Zwiń
Karabin ASG Heckler&Koch G36C to elektryczna replika (AEG) wykonana z wytrzymałego tworzywa. Karabin ASG Heckler&Koch G36C przeznaczony jest głównie do rozgrywek asg prowadzonych na małych i średnich odległościach.

Składana kolba pozwala dodatkowo zwiększyć mobilność karabinu ASG w ciasnych pomieszczeniach i ułatwia jego przenoszenie. HK G36C wyposażono w 4 szyny montażowe, na których można zamontować takie elementy wyposażenia taktycznego, jak latarka, kolimator, luneta lub celownik laserowy.

W zestawie z repliką HK znalazły się dodatkowe elementy, które można zainstalować na karabinie. Są to: działająca atrapa kolimatora, pionowy chwyt przedni ułatwiający wygodne operowanie bronią ASG, atrapa tłumika dźwięku wydłużająca karabin i nadająca jej niepowtarzalnego wyglądu, oraz pas nośny pozwalający wygodnie przenosić karabinek.
Więcej
Zwiń

Opinie - G36C Ares