Furby - najlepsze oferty

Interaktywne zabawki Furby. Pozwól twojemu dziecku zaopiekować się maskotką i sprawdź oferty na Taniomania.pl. Największy wobór cen i sklepów.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 104 produkty - zobacz najlepsze oferty
Interaktywna Zabawka Furby Sunny Grochy Furby Boom A6411 Hasbro mówi w języku francuskim kompatybilny z polską aplikacją Wykluwa się nowe pokolenie. Z tym obdarzonym własną osobowością pluszakiem dzieci będą miały mnóstwo zabawy. Można go karmić, mówić do niego, puszczą mu muzykę, a wszystko to włącznie ze sposobem w jaki będzie traktowało się tego futrzanego robota wpłynie na jego charakter. Furby ma swoje własne upodobanie i antypatie, a dziecko nie zawsze może być zadowolone z jego zachowania, co jednak w niczym nie umniejszy sympatii malucha do tego włochatego stworka. Czasem bywa w równym stopniu nieprzewidywalny jak zabawny. Furby wyposażony jest w czujniki na brzuszku oraz z tyłu głowy, po przyciśnięciu których zaczyna się uroczo kiwać. Również delikatne pociągnięcie za ogon daje zabawne efekty. Dziecko może go również położyć spać, wtedy Furby zwija się i zasypia. Stworek ten potrafi także bawić się sam, nawet jeśli mały opiekun nie zwraca na niego uwagi.
Więcej
Zwiń
Poznaj Furbaccę - ulubionego Furby'ego, który wkracza właśnie w świat Star Wars! Furbacca wydaje takie same dźwięki jak jego filmowy odpowiednik Chewbacca oraz nuci znane muzyczne motywy takie jak na przykład Marsz Imperialny. Produkt jest też w pełni zintegrowany ze specjalną aplikacją, która umożliwi Ci zabawę Furbaccą w wirtualnym świecie Star Wars.

Ta interaktywna zabawka reaguje na ruch i dotyk. Przenieś się do Star Wars w tematyce cyfrowego świata za pomocą urządzenia mobilnego, by badać galaktykę i zbierać wirtualne Gwiezdne Wojny FURBY Furblings. Aplikacja Furbacca jest dostępna do pobrania w App Store i Google Play.

UWAGA! Furbacca nie mówi w żadnym języku - wydaje dźwięki charakterystyczne dla filmowego Chewbaccy.
Więcej
Zwiń

Opinie - Furby