Fujifilm Instax Mini 7S - najlepsze oferty

Fujifilm Instax Mini 7S już od 15 zł ♥ Poznaj oferty na Taniomania.pl. Atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 71 produktów - zobacz najlepsze oferty
Wygodniejsze przechowywanie

Akcesoria do aparatów są praktyczne i pozwolą na zwiększenie komfortu użytkowania sprzętu. Możemy dzięki nim, na przykład porządkować i układać fotografie. Przyda się do tego album na zdjęcia od FujiFilm. Pomoże w uporządkowaniu Twoich ulubionych fotografii. Bez problemu będziesz mógł do nich wrócić i przypomnieć sobie różne miłe chwile. Album ma modny design i będzie świetnym uzupełnieniem Twojego aparatu z serii Instax Mini.

Do albumu włożysz 108 fotografii. Jego zewnętrzna cześć wykonana została z syntetycznej skóry i jest kolorystycznie dopasowana do modelu aparatu Instax Mini 9. Wszystko doskonale ze sobą współgra. Praktyczne zamknięcie nie pozwoli na przypadkowe otwarcie albumu i uszkodzenie zdjęć. W jednym miejscu zgromadzisz swoje ulubione fotografie. Gustowny design sprawia, że album jest nie tylko praktyczny, ale także stylowo wygląda.

Album na zdjęcia od FujiFilm to praktyczny dodatek.
Więcej
Zwiń
Gwarancja : 24Waga brutto : 0.00Waga netto : 0.00Kolory : Smokey WhiteProducer product name : Instax Mini 9 CaseTyp obudowy : Przykrycie chroniące przed deszczem : Styl noszenia obudowy : Cechy zabiezpieczeń :...
Więcej
Zwiń