Frozen Gry - najlepsze oferty

Świetna zabawa dla całej rodziny!
Frozen Gry już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Znajdź coś dla siebie i zamów na Taniomania lub porównaj ceny!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 73 produkty - zobacz najlepsze oferty
Hasbro Gra Monopoly Junior Frozen Kultowa gra w wersji Frozen Gra przeznaczona dla 6 osób Przyjemne dla oka grafiki, zachęca dzieci do interakcji Wejdź do świata Krainy Lodów Gra daje możliwość obracania pieniędzmi, prowadzi do szybkiego wzbogacenia się. Zadaniem graczy jest okrążenie planszy, kupowanie i sprzedawanie magicznych lokalizacji. Wszystko musi być przewidziane, a wszelkie decyzje mądrze podjęte. Popularność tej gry nie słabnie dlatego też doczekała się wielu wersji. Dlaczego warto zagrać? Monopol to gra, którą zna większość z nas. To świetne źródło rozrywki, to okazja do wspólnego spędzenia wolnego czasu. Gra rozwija myślenie strategiczno - ekonomiczne, kształtuje umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich decyzji, rozwija zdolności negocjacyjne. Wszystko to przydaje sie nie tylko w grze, ale i w życiu zawodowym. Warto czasem oderwać się od technologii i spędzić czas z najbliższymi.
Więcej
Zwiń
Gra planszowa Boom Boom - Frozen

Gra gwarantuje doskonałą zabawę nie tylko dla fanów filmu animowanego Disneya \"Kraina Lodu\"!

Jest to zakręcona gra z dzwonkiem, gdzie wszyscy grają na raz!

Gra Boom Boom

Celem zabawy jest takie ułożenie stosów z kartami, aby w każdym znalazły się po 4 karty tego samego rodzaju, w tym samym kolorze i z taką samą postacią.

W tym celu wymieniają karty ze swoich stosików z czterema kartami na planszy.

Gdy gracz skompletuje stosik - dzwoni dzwonkiem odpowiednią ilość razy.

Gdy uczestnik gry ułoży jeden stosik musi zadzwonić tylko raz, drugi stosik - dzwoni dwa razy, im więcej mamy ułożonych stosików, tym więcej razy musimy użyć dzwonka.

Zwycięzcą zostaje gracz, który jako pierwszy skompletuje swoje stosiki kart.
Więcej
Zwiń

Opinie - Frozen Gry

Świetna zabawa dla całej rodziny!