Fotele bujane - najlepsze oferty

Fotel bardzo wygodny i elegancki, złożenie go nie wymagało żadnego wysiłku .
Fotele bujane w kategori Meble. Najlepsze oferty z polskich sklepów internetowych. Sprawdź gdzie kupisz taniej na Taniomanii.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 264 produkty - zobacz najlepsze oferty
fotel bujany wyprodukowany z wysokiej klasy materiałów. Rama fotela jest wykonana z lakierowanego drewna brzozowego klejonego warstwowo w 2 pięknych kolorach. Siedzisko i oparcie jest pokryte rattanem.
Więcej
Zwiń
Piękny klasyczny fotel bujany, wykonany z giętego drewna. mebel wyjątkowy, gdzie siedzisko i oparcie zostało wykończone wysokiej jakości materiałem, co czyni go bardzo eleganckim i jedynym w swoim rodzaju.
Więcej
Zwiń
JEST TO ORYGINALNY OPIS PRODUKTU Z SERWISU AMAZONharima czysta fotela bujanego
Ciesz się spokojem i friedl niezwykłe, odpornych na działanie i czysta krzesło bujane przynieść. Czysta to nazwa firmy idylliczne i znanych sprawdzenia i z czystej w krzesło przynieść relaks i komfort, które dzięki poduszka wykonana z miękkiej pianki i bawełna, jak również o ergonomicznym kształcie zagłówek. Elegancki wygląd jest podtrzymywany przez rama wykonana z drewna brzozowego lyocellu, umożliwia płynność ruchów i dzięki temu doskonałe do relaksu.
Idealna do domu lub do ogrodu, do relaksu i w celu problemy w ciągu dnia zapomnieć o.
Specyfikacje: – Kolor: naturalny biały – materiały: rama wykonana z drewna brzozowego, z bawełny typu poduszka – maksymalne obciążenie: 120 kg – Wymiary siedziska: 50 x 55 cm – Wymiary na oparcie: 72 x 55 cm
Zawartość opakowania: – 1 x krzesło bujane – 1 x instrukcja obsługi (w języku angielskim)
Wymaga tylko niskie koszty montażu.
Więcej
Zwiń
Fotel bardzo wygodny i elegancki, złożenie go nie wymagało żadnego wysiłku .