Fortuna - najlepsze oferty

Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.
Fortuna na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Fortuna z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 382 produkty - zobacz najlepsze oferty
Fortuna Tyres to belgijska marka, która jest produkowana w krajach Dalekiego Wschodu co pozwoliło na oferowanie produktów dobrych jakościowo w przystępnych cenach. Opony Fortuna zapewniają dobry komfort jazdy i wysoki poziom bezpieczeństwa wynikające z zastosowania nowoczesnych metod produkcji oraz wykorzystania dobrej jakości mieszanek gumowych.
Więcej
Zwiń
Marka fortuna

Opony Fortuna to belgijska marka, której produkty powstają na Dalekim Wschodzie. Dzięki takiemu rozwiązaniu łączą one dobrą jakość z wyjątkowo atrakcyjną ceną. Jazda na oponach Fortuna cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa i wysokim komfortem. Jest to zasługa nowoczesnych metod produkcji oraz wykorzystania najlepszych jakościowo mieszanek gumowych. Opony Fortuna dostępne są w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. W naszej bogatej ofercie znajdziesz modele opon Fortuna przeznaczone do różnych typów samochodów i w we wszystkich popularnych rozmiarach.

Informacja o produkcie

Opona Fortuna 205/55R16 ECOPLUS HP do samochodów osobowych w rozmiarze 205/55 R16. Fortuna 205/55R16 ECOPLUS HP 91V to opona letnia. Posiada wysoką klasę przyczepności na mokrej nawierzchni B.
Więcej
Zwiń
Użytkownicy Ceneo jeszcze nie ocenili tego produktu.