Fly - najlepsze oferty

Fly na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
MAVIC MINI

1799 PLN

Wersja podstawowa zawiera wszystko co niezbędne do wykonywania lotów. To idealna propozycja dla osób, które w przyszłości planują rozszerzyć swój zestaw o dodatkowe akcesoria.

ZOBACZ MAVIC MINI

Fly As You Are

Poszerz swoje horyzonty

Kompaktowy, ale jednocześnie potężny DJI Mavic Mini jest idealnym towarzyszem podczas uwieczniania Twoich chwil w niezwykły sposób. W połączeniu z łatwą w użyciu aplikacją DJI Fly, będziesz mógł cieszyć się z łatwości latania i zupełnie inną, nową perspektywą.

Ultralekki: 249g[1]

Maks. czas lotu: 30 min [2]

Zasięg transmisji HD: 2 km [3]

Czujnik wizyjny + GPS [4]

3-osiowy gimbal i kamera 2,7 K

Intuicyjne nagrywanie i prosta edycja wideo

Kompaktowy i Przenośny

Lekki jak smartfon

Ważący 249 gramów Mavic Mini jest tak lekki, jak smartfon.
Więcej
Zwiń
Cud techniki

Najnowszy dron DJI - Mavic Air to ultraprzenośny i inteligentny dron, który będzie Ci towarzyszył podczas każdej podrózy. DJI Mavic Air posiada składaną obudowę, oraz odziedzicza to co najlepsze z serii Mavic Pro. Uzyskaj dotąd nieznane możliwości i mobilność.

Najnowsze rozwiązania

DJI Mavic Air posiada szereg funkcji, które umożliwiają jeszcze lepsze uchwycenie chwili. Ulepszony 3-osiowy gimbal z kamerą 4K pozwala na płynne rejestrowanie obrazu, bez widocznych wibracji. Zakres wibracji kątowych został zminimalizowany do 0,005°. Niesamowita kamera posiada również wysoki bitrate (100 Mbps), co zapewnia zapis materiału w wysokiej jakości. Kamera DJI Mavic Air posiada również 12-megapixelową matrycę (1/2.3”) oraz obiektyw (f/2.8), dzięki któremu wykonasz zdjęcia i filmy najwyższej jakości.
Więcej
Zwiń
Polecam delikatny mały ale wart swej ceny

Opinie - Fly