Flux Black - najlepsze oferty

Flux black na Taniomania.pl. Znajdź to, czego potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 42 produkty - zobacz najlepsze oferty
Zmiany, zmiany, zmiany! Przygotuj się na niecodzienne szaleństwo z grą „Fluxx”! Dwie zasady na początek- dobierz i zagraj kartę- a nikt nie potrafi przewidzieć jak to się skończy! Zaproś znajomych (jeśli jeszcze u Ciebie nie siedzą) i zaproponuj popularną na całym świecie imprezówkę (w końcu wydaną po polsku!). Wyjaśnij zasady (jednozdaniowo) i zaczekaj, aż wciągnie was wir rozgrywki i wszystko zacznie się zmieniać!„Fluxx” może trwać zaledwie 5 minut! Ale nie daj się zwieść! Gdy usiądziecie do gry w gronie przyjaciół (od 2 do 6 osób) wszystko jest możliwe. Na środku kładziemy kartę startową z zasadą podstawową- „Dobierz jedną kartę i zagraj jedną kartę”. I możemy zaczynać szaleństwo „Fluxx”. Przynajmniej na początku tury graczy będą wyglądały podobnie- „Dobieramy kartę i zagrywamy kartę” ☺ Druga czynność, może znacząco wpłynąć na całą rozgrywkę.
Więcej
Zwiń
niema numerów bez nadzieja i tak wgl to jakoś tego sklepu buty polecam oczywiście ale ten sklep długość przesyłki nie do pomyślenia