Fluo Yellow - najlepsze oferty

Fluo yellow na Taniomania.pl. Setki najmodniejszych ofert przygotowanych specjalnie dla Ciebie. Dzięki porównywarce Taniomania.pl znajdziesz to czego szukasz w najlepszej cenie!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 329 produktów - zobacz najlepsze oferty
Salewa Wildfire Edge to pierwsze buty z rodziny Tech Approach, które dzięki zastosowaniu nowej technologi Salewa Switchfit mogą być wykorzystywane zarówno jako obuwie hikng'owe jak i wspinaczkowe. Zostały wykonane z wytrzymałej skóry zamszowej i mikrofibry, dodatkowo wzmocnione powłoką Exa Shell, która otaczając górną część stopy umożliwia dopasowanie obszaru śródstopia i jednocześnie zapobiega uszkodzeniom cholewki. System Switchfit polega na dodatkowym oczku do sznurowania, które gdy jest wykorzystywane przesuwa całą stopę do przodu i przyciąga ją do podeszwy na wzór butów wspinaczkowych, co znacznie poprawia precyzję i gwarantuje lepsze czucie podłoża. Kolejnym udogodnieniem jest podeszwa środkowa Edging Plate z usztywniającą płytką umieszczoną z przodu, podczas gdy jej pozostała część jest elastyczna.
Więcej
Zwiń
Buty Northwave REVOLUTION Podeszwa Morph Carbon 12 AAS wykonana ze 100% carbonu (w strefie mocowania bloku) oraz kompozytu carbonowewgo w pozostałej części buta o całkowitej sztywności 12,0. Materiał Anatomical Arch Support® wykonany z TPU, pozwala butowi idealnie ukształtować łuk, dzięki czemu jest idealną podeszwą dla każdego rodzaju stopy. Adapter NW Speedplay jest kompatybilny z podeszwą gwarantując najniższą możliwą przestrzeń między stopą i pedałem. Górna część konstrukcji to "unibody BioMap" ma bardziej anatomiczną konstrukcję, która minimalizuje straty energii w pedałach. Podwójne pokrętło SLW2, z możliwością dopasowania krok po kroku oraz pełnego rozluźnienia systemu przy pomocy jedengo przycisku. Zintegrowane zagłębienie tylnej części cholewy w połączeniu z zapewnia efektywną stabilizację pięty.
Więcej
Zwiń