Fluidy - najlepsze oferty

Fluidy na Taniomanii. Czerp czystą przyjemność z zakupów dzięki serwisowi Taniomania. Porównuj sklepy i wybieraj najmodniejsze produkty!
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
body{margin:0;padding:0}.neovadiol-rich{display:block;max-width:810px;margin:0 auto;font-weight:400;color:#4b555b;font-family:Poppins}.neovadiol-rich *{line-height:1.5;box-sizing:border-box}.nv-color{color:#dac38e}.nv-header{display:block;width:100%;overflow:hidden;font-family:Poppins}.nv-header span{font-size:34px;font-weight:700;color:#4b555b;display:inline-block;padding:0 15px 0 0;background:#fff;text-transform:uppercase;position:relative}.nv-header span::after{display:block;content:" ";position:absolute;width:800px;border-bottom:1px solid #ccccd8;bottom:15px;left:100%}.nv-product-brand{margin:0;padding:0;font-weight:700;line-height:1;font-size:40px}.nv-product-claim{font-size:30px;line-height:1;margin:0;padding:0;font-weight:300;letter-spacing:1px;text-transform:uppercase;padding-top:5px}.nv-product-desc{font-family:roboto;font-size:15px}.nv-product-bullets{margin:0;padding:5px 0 5px 40px;list-style:none}.nv-product-bullets li{display:block;line-height:1.
Więcej
Zwiń
Skoncentrowane serum Lancome Men Génific HD do widocznego odmłodzenia skóry. Dzień po dniu skóra jest pełna życia i promieniuje energią. Znikają oznaki zmęczenia, zmarszczki ulegają spłyceniu, a tekstura skóry zostaje dramatycznie zmiękczona. Nieruchomości: przywraca skórze blask i widocznie poprawia jej wygląd redukuje zmarszczki dostarcza skórze energii poprawia koloryt skóry Aktywne składniki: Kompleks Génifique ™ - biolizat, który działa głęboko w skórze i zwiększa aktywność genów oraz ich zdolność do wytwarzania większej ilości białek fitosfingozyna (-SLC) - działa złuszczająco na górną warstwę skóry, ułatwiając odnowę komórkową Azjatycka pępowina - do zwalczania codziennych podrażnień skóry, na przykład podczas golenia Sposób użycia: Codziennie rano i wieczorem nanieść 1-2 krople serum na oczyszczoną skórę i delikatnie wmasować.
Więcej
Zwiń
Super okazja!!

PHARMACERIS F, fluid intensywnie kryjacy, 02 - SAND, 30ml

W kosmetologii kamuflaż jest formą makijażu mającą na celu ukrywanie niedoskonałości skóry tak, by uczynić je niezauważalnymi dla otoczenia. Obecnie kamuflaż znajduje zastosowanie jako procedura przejściowa po zabiegach np. dermabrazji oraz stanowi uzupełnienie innych zabiegów w przypadku gdy za ich pomocą nie można uzyskać zadowalających pacjenta efektów. Kamuflaż jest przede wszystkim stosowany w celu poprawy samopoczucia pacjenta. Jest to ważny, dodatkowy element terapii w czasie długotrwałego leczenia. Fluid Pharmaceris dedykowany jest skórze problemowej,skutecznie kryje i wyrównuje koloryt skóry.

PHARMACERIS F - Twoja cera pod troskliwą opieką!

Już teraz zaufaj wieloletniemu doświadczeniu polskiej marki PHARMACERIS i odkryj moc innowacyjnego fluidu intensywnie kryjacego.
Więcej
Zwiń
fajny fluid, przeszłam na niego z dermablend 3d który jest bardzo suchy, a ja mam ostatnio przesuszoną twarz od leków. Dobrze kryje, chociaż po pracy musze siępomalowac jeszcze raz jak chcę gdzieś wyjsć

Opinie - Fluidy