Fiszki Angielskie - najlepsze oferty

Uczyłem się z fiszek do matury i nie tylko. Później zdawałem certyfikat i dzięki nim chyba tak naprawdę opanowałem słownictwo, czasy itp. Mam kilka różnych zestawów i z czystym sumieniem mogę je rekomendować.
Fiszki Angielskie już od 15 zł ✅ Atrakcyjne ceny, opinie użytkowników ✅ Zobacz co oferujemy dla ciebie i zamów na Taniomania.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 164 produkty - zobacz najlepsze oferty
Angielski Fiszki PLUS dla początkujących 1 (A0-A1) to pakiet będący częścią rozbudowanego systemu nauki, dzięki któremu szybko i skutecznie nauczysz się słownictwa na każdym poziomie zaawansowania. Każdy zestaw Fiszek PLUS to starannie przygotowany materiał, wysokiej jakości nagrania wymowy wraz z programem komputerowym, memolistą i grami językowymi. Z Fiszkami PLUS nie tylko zapamiętujesz słówka, lecz także poznajesz słownictwo w kontekście, uczysz się nieregularnych form oraz popularnych zwrotów językowych. Od dziś nauka języka stanie się przyjemnością!
- Ucz się 1500 słów, wyrażeń i przykładowych zdań ? poznaj użycie gotowe wzorce komunikacyjne, utrwal reguły gramatyczne.
- Poznaj prawidłowa wymowę. Słuchaj nagrań wszystkich słówek i zdań oraz ich tłumaczeń
- Utrwalaj materiał z ćwiczeniami i grami językowymi dostępnymi w programie (do pobrania)
- Ucz się skutecznie dzięki systemowi kolorowych przegródek.
Więcej
Zwiń
Specjalnie przygotowane przez słynną polską podróżniczkę!

Słówka i wyrażenia angielskie przydatne na pięciu kontynentach.

Podczas safari w Afryce, na wyprawie do Ameryki Południowej, śladem misia koala w Australii, w buddyjskiej świątyni w Azji i na preriach Ameryki Północnej. Na lotnisku, podczas podróży samotnej albo z dziećmi, podczas odpoczynku na plaży albo wyprawy wysokogórskiej w Himalaje.

Wyjątkowe!

500 + 100 gratis

ISBN: 978-83-7945-432-7
EAN: 9788379454327
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Autorzy: Beata Pawlikowska
Rok wydania: 2016
Oprawa: pudełko
Format: 17.8x8.5x5.5 cm
Więcej
Zwiń

Opinie - Fiszki Angielskie

Uczyłem się z fiszek do matury i nie tylko. Później zdawałem certyfikat i dzięki nim chyba tak naprawdę opanowałem słownictwo, czasy itp. Mam kilka różnych zestawów i z czystym sumieniem mogę je rekomendować.