Farmina - najlepsze oferty

Świetny i tani. Nadaje się idealnie również do pielęgnacji brzucha ciążowego!
Farmina na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Farmina z najlepszych sklepów internetowych.
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 452 produkty - zobacz najlepsze oferty
Postać: Krem Opakowanie: Puszka 500 g Skład: Aqua Purificata, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Cetomacrogol 1000, Phenoxyethanol. Działanie: Mediderm cream jest specjalnym emolientem stworzonym do pielęgnacji chorobowo zmienionej skóry w przebiegu łuszczycy, egzemy i atopowego zapalenia skóry. Nadaje skórze miękkość i elastyczność likwidując nadmierne łuszczenie i pękanie. Krem działa kojąco przy świądzie i pieczeniu łagodząc podrażnienia, a także na długo zabezpiecza przed wpływem czynników drażniących Mediderm cream nie powoduje uczucia przetłuszczenia dzięki czemu nie brudzi ubrania i pościeli. Nie zawiera SLS, parabenów, substancji zapachowych i barwników. Zminimalizowana ilość składników sprawia, że może być stosowany od pierwszego miesiąca życia. Wskazania: Dla osób chorych na łuszczycę, egzemę i atopowe zapalenie skóry. Minimalizowana ilość składników sprawia, że może być stosowany od pierwszego miesiąca życia.
Więcej
Zwiń
Postać Krople do uszu Opakowanie 10g Dawka 0,2 g/1g Skład 1 g kropli zawiera 250 mg choliny salicylanu 80% oraz substancje omocnicze: glicerol, etanol 96%, chlorobutanol półwodny, wodę oczyszczoną. Działanie Krople do uszu o dzialaniu przeciwbólowym i przeciwzapalnym. Wskazania Krople polecane w stanach zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego, a także przed płukaniem zewnętrznego przewodu słuchowego w przypadku zalegającej woskowiny. Sposób użycia Od 3-4 kropli leku należy zakraplać do chorego ucha 3-4 razy na dobę. Aby zapobiec wypływaniu leku zaleca się stosowanie go w pozycji leżącej, ze zwróconym ku górze uchem do którego zakroplono lek. Wskazane jest pozostanie w tej pozycji przez kilka minut. Nie stosować dłużej niż 3 dni bez porady lekarza. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na salicylany, uszkodzona błona bębenkowa.
Więcej
Zwiń
Vagical globulki dopochwowe homeopatyczne 10sztuk

Calendula officinalis TM - 150 mg
GLOBULKI

Homeopatyczny produkt leczniczy
10 globulek

1 globulka zawiera:
Calendula officinalis TM - 150 mg.

Wskazania:
dolegliwości ze strony dróg rodnych objawiające się świądem, pieczeniem, zaczerwienieniem okolicy warg sromowych.

Dawkowanie i sposób stosowania:
lek przeznaczony jest do podawania dopochwowego. Zazwyczaj stosowana dawka leku to: 1 globulka 2-3 razy dziennie. Przed zastosowaniem globulkę należy zwilżyć przegotowaną, ostudzoną wodą. Jeśli po 3-4 dniach stosowania leku dolegliwości nasilą się lub nie ustąpią należy skontaktować się z lekarzem.
Produkt leczniczy wydawany bez przepisu lekarza - OTC.
Więcej
Zwiń

Opinie - Farmina

Świetny i tani. Nadaje się idealnie również do pielęgnacji brzucha ciążowego!