F1 Ps4 - najlepsze oferty

Zapowiada się zacnie, byle do premiery
F1 Ps4 na Taniomanii ♥ Sprawdź szeroką ofertę dostępnych produktów i porównaj ceny na Taniomania.pl ♥ Wybierz ofertę najlepszą dla siebie!
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 3977 produktów - zobacz najlepsze oferty
Witajcie, istoty z tej planety. Nitros Oxide wkracza do gry! Kup Crash™ Team Racing Nitro-Fueled - Nitros Oxide Edition, by grać jako niesławny Nitros Oxide od początku, we wszystkich trybach gry.


Zawartość:

  • Crash™ Team Racing Nitro-Fueled Nitros Oxide
  • grywalna Postać Nitros Oxide *
  • Poduszkowiec Oxide’a
  • grywalny Gokart*
  • Nitros Oxide - Skórka Postaci
  • Gwiezdny Crash™ - Skórka Postaci
  • Gwiezdna Coco - Skórka Postaci
  • Gwiezdny Cortex - Skórka Postaci
  • Dodatkowa zawartość cyfrowa

*Postać Nitrosa Oxide’a i gokart Oxide’a można także zdobyć jako nagrody w grze, w Trybie Przygody

Crash™ wraca za kółko! Szykuj się, by wcisnąć gaz do dechy w grze Crash™ Team Racing Nitro-Fueled.
Więcej
Zwiń
Kupując u nas grę FIFA 19 PL otrzymasz dodatkowo kod na dodatki DLC : Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™*, by zapewnić mistrzowskie wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”*, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery a to nie koniec nowości. Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie.
Więcej
Zwiń
Twórcy gry przenoszą gracza w nieodległą przyszłość – do Stanów Zjednoczonych roku 2038, a bohaterami wątku fabularnego są androidy, które zachowaniem i wyglądem nie odbiegają od ludzi.

Nietypowym, atrakcyjnym rozwiązaniem jest śledzenie rozwoju wypadków z perspektywy trzech robotów, których losy związane są z tytułowym miastem Detroit -niegdysiejszą stolicą amerykańskiego przemysłu samochodowego, dziś dotkniętą skutkami światowego kryzysu.

Androidy żyją własnym życiem pośród ludzi, przeciw którym się zbuntowały i uciekły od nich wiele lat wcześniej. Teraz próbują wtopić się w otoczenie, przyjmując nowe role społeczne, a dzięki relacjom z trzech źródeł uczestnik rozgrywki stopniowo poznaje, co było przyczyną takiego a nie innego rozwoju wypadków.

Interakcja z otoczeniem jest w grze kluczowa – to dzięki niej gracz poszerza swoją wiedzę i rozwiązuje kolejne zagadki, zbliżające go do zakończenia misji.
Więcej
Zwiń

Opinie - F1 Ps4

Zapowiada się zacnie, byle do premiery