Epson L850 - najlepsze oferty

Epson L850 w kategorii Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe. Na taniomania.pl znajdziesz wszystko to, co potrzebujesz w najlepszych cenach. Setki ofert przygotowanych jest specjalnie dla Ciebie. Wybierz model, który będzie dla Ciebie idealny.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2 produkty - zobacz najlepsze oferty
.spacer{ border-bottom: 1px solid #eee; margin: 20px 0;}EcoTank L850
Drukarka z systemem stałego zasilania w atrament zapewnia łatwe i tanie drukowanie zdjęć w formacie A4 i w jakości Epson bezpośrednio z karty pamięci lub aparatu dzięki funkcji PictBridge. L850 to idealne urządzenie dla fotografów, które zapewnia wysoką jakość wydruku i sprawdza się zarówno podczas imprez, jak i w studiu fotograficznym. Wyposażono je też w dodatkowe udogodnienia, takie jak wyświetlacz LCD i funkcje skanowania oraz drukowania na płytach CD i DVD.
Wyjątkowo ekonomiczna drukarka do zdjęć

Drukarka L850 oferuje łatwe drukowanie i niskie koszty w przeliczeniu na stronę. Każdy komplet butelek z atramentem pozwala wydrukować nawet 1800 zdjęć formatu 10 x 15 cm, dzięki czemu koszty drukowania w przeliczeniu na zdjęcie są wyjątkowo niskie.
Więcej
Zwiń
Faktura: Wystawiam fakturę VAT
Faktura: Wystawiam fakturę VAT
Dane podstawoweStan:NowyMarka:EpsonProducent: NowyMarka:EpsonProducent:Epson
Stan: Nowy
Marka: Epson
Producent: Epson
Dane szczegółoweTechnologia druku:atramentowa (kolor)Maksymalny format papieru:A4Złącza: atramentowa (kolor)Maksymalny format papieru:A4Złącza:USB typ B
Technologia druku: atramentowa (kolor)
Maksymalny format papieru: A4
Złącza: USB typ B
Więcej
Zwiń
Produkt w 100% spełnia moje oczekiwania.

Opinie - Epson L850