Elektryczne szczoteczki do zębów Philips - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów od Philips: Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, Philips Sonicare EasyClean HX6511/33, PHILIPS SONICARE For Kids HX6322/04, Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6801/04
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 14 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis szczoteczki SONICARE EasyClean:

Szczoteczka EasyClean łączy w sobie opatentowaną technologię soniczną SONICARE oraz BARDZO ATRAKCYJNĄ CENĘ. Zasada działania wszystkich szczoteczek SONICARE jest identyczna, szczoteczki te różnią się naturalnie ceną, trybami pracy (od 1 do 5 trybów), pojemnością akumulatora (od 1 do 3 tygodni pracy) oraz wyglądem (od szczoteczek z plastikową rękojeścią, szczoteczek z antypoślizgową rękojeścią, szczoteczek z wyświe-tlaczami LED po ekskluzywne szczoteczki z ceramiczną rękojeścią). Szcz. SONICARE EasyClean jest bardzo dobrym wyborem na początek przygody z soniczną technologią mycia zębów.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki SONICARE emituje fale dźwiękowe.
Więcej
Zwiń
Szczoteczka jest bardzo dobra! Wygodna w użytkowaniu, aplikacja dobrze z nią współpracuje. Spełniła moje oczekiwania. POLECAM :)

Opinie - Elektryczne szczoteczki do zębów Philips - bestsellery