Elektryczne szczoteczki do zębów Philips - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Elektryczne szczoteczki do zębów od Philips: Philips Sonicare EasyClean HX6511/50, Philips Sonicare EasyClean HX6511/33, PHILIPS SONICARE For Kids HX6322/04, Philips Sonicare DiamondClean HX9332/04, Philips Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6801/04
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 141 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis szczoteczki SONICARE EasyClean:

Szczoteczka EasyClean łączy w sobie opatentowaną technologię soniczną SONICARE oraz BARDZO ATRAKCYJNĄ CENĘ. Zasada działania wszystkich szczoteczek SONICARE jest identyczna, szczoteczki te różnią się naturalnie ceną, trybami pracy (od 1 do 5 trybów), pojemnością akumulatora (od 1 do 3 tygodni pracy) oraz wyglądem (od szczoteczek z plastikową rękojeścią, szczoteczek z antypoślizgową rękojeścią, szczoteczek z wyświe-tlaczami LED po ekskluzywne szczoteczki z ceramiczną rękojeścią). Szcz. SONICARE EasyClean jest bardzo dobrym wyborem na początek przygody z soniczną technologią mycia zębów.

Generator dźwięków wbudowany w głowice szczoteczki SONICARE emituje fale dźwiękowe.
Więcej
Zwiń
Opis szczoteczki DiamondClean:

PHILIPS DiamondClean to premierowy model z grupy szczoteczek sonicznych SONICARE® i spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów. Zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek. W szczoteczce do zębów Sonicare DiamondClean zastosowano opatentowaną technologię DFA (ang. Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

Szczoteczka DiamondClean zapewnia skuteczne wybielanie oraz usuwanie płytki nazębnej z powierzchni miedzyzębowej, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy przydziąsłowej, a także zachyłków w obrębie stałych aparatów ortodontycznych oraz w usuwaniu przebarwień oraz płytki nazębnej.

Nowa końcówka DiamondClean z włosiem w kształcie rombu zapewnia delikatne i efektywne szczotkowanie.
Więcej
Zwiń
Chcesz zapewnić swoim zębom najskuteczniejszą ochronę i pielęgnację?

Szukasz do tego skutecznej szczoteczki elektrycznej wraz z zestawem oryginalnych końcówek?

Lubisz być traktowany wyjątkowo i chcesz dokonać zakupu u sprzedawcy, który obsłuży Cię lepiej niż profesjonalnie?

To wszystko i wiele więcej jest możliwe dzięki temu produktowi:

Szczoteczka Soniczna Philips
Sonicare Special Edition HX6511/33 Gift Pack -
3 Oryginalne Końcówki ProResults (2x Standard + 1x Mini)
+ Kosmetyczka Philips GRATIS!

Dlaczego Warto Wybrać

31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.

Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty.
Więcej
Zwiń
Trzy lata codziennego użytkowania. Super. Polecam szczoteczkę, gdy jest sprawna. Po roku użytkowania zepsuła się ale wymienili mi na nową ze względu na gwarancję. Jednak kolejne dwa lata - rok po gwarancji i wyrzucam. Zepsuła się na dobre. Coraz częściej spotyka sprzęty, które po upływie gwarancji psują się nieodwracalnie a producent z uśmiechem zaprasza do nowego zakupu. Co za świat.

Opinie - Elektryczne szczoteczki do zębów Philips - bestsellery