Electrolux - najlepsze oferty

Electrolux to skandynawska firma założona w 1919 roku z siedzibą w Szwecji. Jest światowej renomy producentem AGD, zarówno drobnego (odkurzacze, roboty kuchenne i blendery) a także dużego AGD (pralki, lodówki i inne) zarówno do zabudowy jak i wolnostojącego. Właściciel firmy Electrolux produkuje sprzęt AGD również pod markami AEG czy Zanussi. Ważnym odnotowania jest fakt, że firma w Polsce posiada cztery, dzięki czemu w naszym kraju dostępny jest sprzęt „Made in Poland”. Oprócz drobnego AGD (firma Electrolux w Polsce głównie kojarzona jest z produkcji odkurzaczy) Electrolux sprzedaje na całym świecie kilkadziesiąt milionów pralek, lodówek i zamrażarek zarówno do zabudowy jak i stojących wolno (osobno). W swojej ofercie ta szwedzka firma posiada asortyment, który pozwoli z łatwością na wyposażanie nie tylko kuchni czy łazienki ale całego domu (oczywiście pod kątem niezbędnego w XXI wieku sprzętu AGD). Electrolux na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Electrolux z najlepszych sklepów internetowych.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2593 produkty - zobacz najlepsze oferty
Komfortowa temperatura o każdej porze roku
Przenośny klimatyzator Compact Cool zapewni Ci przez cały rok komfortowe warunki do odpoczynku, spotkań towarzyskich, pracy i snu. Oprócz tego, że łatwy w przenoszeniu, stylowo wygląda i można go umieścić w dowolnym miejscu, przede wszystkim skutecznie schładza i oczyszcza powietrze. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie zawsze w domu czuć się pełni energii – niezależnie od pory roku.

Praktyczne przenośne rozwiązanie
Ten przenośny klimatyzator jest wyposażony w solidny uchwyt ułatwiający jego przenoszenie, a także wysokiej jakości kółka, które nie rysują podłogi. Te cechy oraz niewielkie rozmiary czynią z niego prawdziwie uniwersalne urządzenie.

Czystsze i świeższe powietrze
Oddychanie lepszej jakości powietrzem w domu pozwala się odprężyć i zapewnia więcej energii do działania.
Więcej
Zwiń
Oferuję fabrycznie nową pralkę Electrolux EWS1266CI z gwarancją producenta 2 lata od daty sprzedaży.

Cena rynkowa około 1550 zł u nas 1240 zł.

Powodem niższej ceny są otarcia lakieru na obudowie i małe wgniecenie pod szufladą dozownika.

Brak opakowania do transportu.

Dane techniczne:

Wymiary WxSzxG 85x59,5x37.7 cm
Maksymalna głębokość 42 cm
Pojemność: 6 kg
Pobierana moc [W] 2000
Efektywność energetyczna: A+++-10%

*O 40 większa efektywność energetyczna w porównaniu do standardowej klasy A (0,19 kWh/kg), mierzona zgodnie z wytycznymi normy EN60456.

Maksymalny wsad: 6 kg

Specjalny program do jedwabiu z łagodnym cyklem piorącym i odpowiednim cyklem wirowania

Programy prania: wł./wył.
Więcej
Zwiń
KUPUJESZ NA FIRMĘ? PAMIĘTAJ ZAMÓWIENIA FIRMOWE REALIZOWANE SĄ ZA POMOCĄ PRZEDPŁATY. W PRZYPADKU ZAMÓWIEŃ FIRMOWYCH NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESYŁKI POBRANIOWEJ!

Przechowuj żywność w odpowiedniej temperaturze

Zamrażarkę wyposażono w alarm wzrostu temperatury, który poinformuje Cię o niewłaściwej temperaturze wewnątrz urządzenia. Może ona być spowodowana awarią lub długotrwałym brakiem prądu.

Nie przejmuj się nagłą przerwą w dostawie prądu

Aby w przypadku braku prądu żywność nie uległa rozmrożeniu model ten utrzymuje niską temperaturę nawet do 53 godzin. Pamiętaj jedynie o tym, aby ograniczyć konieczność otwierania drzwi zamrażarki w tym czasie.

Oszczędzaj z klasą A+++

Klasa energetyczna znacznie pomoże Ci zmniejszyć rachunki za energię elektryczną. Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale będziesz mieć także pozytywny wpływ na środowisko.
Więcej
Zwiń

Opinie - Electrolux