Electrolux - najlepsze oferty

Electrolux to skandynawska firma założona w 1919 roku z siedzibą w Szwecji. Jest światowej renomy producentem AGD, zarówno drobnego (odkurzacze, roboty kuchenne i blendery) a także dużego AGD (pralki, lodówki i inne) zarówno do zabudowy jak i wolnostojącego. Właściciel firmy Electrolux produkuje sprzęt AGD również pod markami AEG czy Zanussi. Ważnym odnotowania jest fakt, że firma w Polsce posiada cztery, dzięki czemu w naszym kraju dostępny jest sprzęt „Made in Poland”. Oprócz drobnego AGD (firma Electrolux w Polsce głównie kojarzona jest z produkcji odkurzaczy) Electrolux sprzedaje na całym świecie kilkadziesiąt milionów pralek, lodówek i zamrażarek zarówno do zabudowy jak i stojących wolno (osobno). W swojej ofercie ta szwedzka firma posiada asortyment, który pozwoli z łatwością na wyposażanie nie tylko kuchni czy łazienki ale całego domu (oczywiście pod kątem niezbędnego w XXI wieku sprzętu AGD). Electrolux na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Electrolux z najlepszych sklepów internetowych.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1625 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu

Antyalergiczne worki na kurz S-bag

Stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergię odkurzacz UltraSilencer Allergy jest wyposażony w specjalne zaprojektowane worki s-bag, dzięki którym wydobywa się z niego czyste i świeże powietrze.

Ssawka FlowMotion Parketto Pro do wydajnego odkurzania twardych podłóg

Odkurzacz jest wyposażony w ssawkę, która pozwala szybko uporać się z odkurzaniem parkietów, płytek ceramicznych i podłóg z dużą ilością pęknięć i szczelin.

Niezwykle cicha praca dzięki Silent Zen

Odkurzaj, nie przeszkadzając innym. Dzięki rozwojowi UltraSilencer Zen jest teraz wyposażony w udoskonalony, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę Silent Zen.
Więcej
Zwiń
Opis i dane produktu Electrolux EHH6240ISK. Promocja trwa od 8.05.2017 r. do wyczerpania puli nagród w promocji, jednak nie dłużej niż do 4.07.2017 r. Aby otrzymać voucher na rejs do Szwecji: Kup co najmniej jedno urządzenie marki Electrolux należące do kategorii spośród: piekarników, płyt, zmywarek, chłodnictwa (kategoria „chłodnictwo” obejmuje chłodziarko-zamrażarki, chłodziarki i zamrażarki), okapów. Zakup powinien być dokonany w jednym punkcie sprzedaży za minimum 1999 zł brutto (na jednym paragonie / fakturze). Zachowaj dowód zakupu i karty gwarancyjne. Zarejestruj swoje zakupy załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów oraz kart gwarancyjnych. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 11.07.2017 r. o ile pula nagród przewidzianych w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana. Czekaj na wynik weryfikacji i voucher wysłany na podany w zgłoszeniu adres e-mail. Więcej informacji na stronie:http://www.electrolux.
Więcej
Zwiń
.TabelDane {display: table;width: 100%;border-collapse: collapse;}.linia_dzielaca {display: block;margin-top: 15px;margin-bottom: 10x;border: 0px;height: 1px;background: #ccc;}.TabelDane .TabelDane-row-1 {display: table-cell;width: 22%;border-right: 0.5px solid #ccc;padding: 4px 5px 0px 5px; vertical-align: top;}.TabelDane .TabelDane-row-2 {display: table-cell;padding: 5px 5px 5px 10px;}.TabelDane .TabelDane-1 {display: table-row;font-size: 160%;text-align: left;vertical-align: top;}.TabelDane .TabelDane-2 {;text-align: left;vertical-align: top;}.floating-img-warianty {display: inline;float: left;margin: 0px 10px 10px 5px;font-size: 14px;text-align: center;}.img-warianty {width: 100px;margin-bottom: 4px;}.font-tytul {font-size: 200%;}@media all and (max-width: 1200px) {.img-warianty {width: 50px;margin-bottom: 4px;}.TabelDane .TabelDane-row-1 {display: table-row;border-right: 0px solid #ccc;font-size: 22px;text-align: left;vertical-align: top;}.TabelDane .
Więcej
Zwiń

Opinie - Electrolux