Electrolux - najlepsze oferty

Wszystko w porządku. Szczotka niestety skacze po dywanie.
Electrolux to skandynawska firma założona w 1919 roku z siedzibą w Szwecji. Jest światowej renomy producentem AGD, zarówno drobnego (odkurzacze, roboty kuchenne i blendery) a także dużego AGD (pralki, lodówki i inne) zarówno do zabudowy jak i wolnostojącego. Właściciel firmy Electrolux produkuje sprzęt AGD również pod markami AEG czy Zanussi. Ważnym odnotowania jest fakt, że firma w Polsce posiada cztery, dzięki czemu w naszym kraju dostępny jest sprzęt „Made in Poland”. Oprócz drobnego AGD (firma Electrolux w Polsce głównie kojarzona jest z produkcji odkurzaczy) Electrolux sprzedaje na całym świecie kilkadziesiąt milionów pralek, lodówek i zamrażarek zarówno do zabudowy jak i stojących wolno (osobno). W swojej ofercie ta szwedzka firma posiada asortyment, który pozwoli z łatwością na wyposażanie nie tylko kuchni czy łazienki ale całego domu (oczywiście pod kątem niezbędnego w XXI wieku sprzętu AGD). Electrolux na Taniomanii. Najlepsze oferty w najniższych cenach. Zebraliśmy dla Ciebie produkty marki Electrolux z najlepszych sklepów internetowych.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1639 produktów - zobacz najlepsze oferty
Opis produktu

Antyalergiczne worki na kurz S-bag

Stworzony z myślą o osobach cierpiących na alergię odkurzacz UltraSilencer Allergy jest wyposażony w specjalne zaprojektowane worki s-bag, dzięki którym wydobywa się z niego czyste i świeże powietrze.

Ssawka FlowMotion Parketto Pro do wydajnego odkurzania twardych podłóg

Odkurzacz jest wyposażony w ssawkę, która pozwala szybko uporać się z odkurzaniem parkietów, płytek ceramicznych i podłóg z dużą ilością pęknięć i szczelin.

Niezwykle cicha praca dzięki Silent Zen

Odkurzaj, nie przeszkadzając innym. Dzięki rozwojowi UltraSilencer Zen jest teraz wyposażony w udoskonalony, cichy wąż oraz cichą i superwydajną ssawkę Silent Zen.
Więcej
Zwiń
Klimatyzator przenośny ELECTROLUX EXP34U338HW biało-szary model: EXP34U338HW filtry: przeciwkurzowy tryb: auto, chłodzenie, suszenie, wentylacja, ogrzewanie temperatura pracy [⁰C]: 16-32 prędkość nawiewu: auto, wysoka, niska, średnia funkcje zegara: timer relatywny 24 h wachlowanie pionowe: automatyczne Efektywne chłodzenie oraz ogrzewanie Przenośny klimatyzator Electrolux, który efektywnie chłodzi, jak również ogrzewa, jednocześnie wykorzystując minimalne zużycie energii. Idealna temperatura powietrza Urządzenie zapewni optymalną temperaturę powietrza. W lecie schłodzi pomieszczenie, a w zimie ogrzeje. Rozwiązanie w pełni zrównoważone W klimatyzatorze zastosowano ekologiczny gaz propan R290, ograniczając współczynnik ocieplenia globalnego (GPW) o 99,8% w porównaniu z gazem R410a.
Więcej
Zwiń

Opinie - Electrolux

Wszystko w porządku. Szczotka niestety skacze po dywanie.