Saeco - Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

Wszystko ok jedynie głośne spienianie mleka. Pozdrawiam
Saeco to włoska firma produkująca ekspresy do kawy. W ofercie firmy znajdują się zarówno ekspresy ciśnieniowe, manualne i automatyczne. Firma Seaco (pełna nazwa to Saeco International Group S.p.A) to jedna z najbardziej renomowanych firm w branży. Ekspresy tej firmy znajdują się w renomowanych kawiarniach i restauracjach. Od 2009 roku firma należy do holenderskiego Philips’a. Pod marką Philips Saceo marka trafiła również klientów indywidualnych (gospodarstw domowych) a wraz ze wzrostem popularności na ekspresy kapsułkowe firma zawojowała również ten segment rynku. Marka Saeco korzysta ze swoich bogatych włoskich korzeni, ich kawa nawiązuje w smaku do tej, którą spotkać można we włoskich kawiarenkach. Ekspresy Saeco są najczęściej wybieranymi urządzeniami na rynku włoskim. Ekspresy ciśnieniowe tej firmy, do niedawna królowały tylko w najlepszych restauracjach jednak od niedawna każdy miłośnik marki może stać się posiadaczem ekspresu Saeco Incanto lub Saceo Minuto. Aby kupić nowy ciśnieniowy ekspres do kawy włoskiej marki Saeco musisz odwiedzić internetową porównywarkę cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 59 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekspres Saeco Lirika OTC

Najbardziej zaawansowany

Ekspres Saeco Lirika OTC (One Touch) jest najbardziej zaawansowanym modelem z serii Lirika. Urządzenie to posiada szeroki wachlarz opcji oraz ustawień, które umożliwiają użytkownikom dobranie kawy specjalnie do ich potrzeb. Uwielbiasz kawę czarną? Może preferujesz łagodne mleczne specjały? Z ekspresem Lirika One Touch zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz! Wydajny, oszczędny i prosty w obsłudze – to właśnie OTC.

Prezentacja ekspresu

Kawa za jednym przyciśnięciem

Ten nowoczesny ekspres umożliwia przygotowanie kawy czarnej, Espresso, Cappuccino czy Latte Macchiato za jednym naciśnięciem! Tak niewiele wystarczy, aby rozkoszować się pyszną kawową esencją i czystym aromatem, który uwalniany jest z ziaren. Co więcej, kawy czarna i espresso mogą być przygotowane w dwóch porcjach jednocześnie.
Więcej
Zwiń
Ekspres Saeco Lirika Plus

Duża moc w kompaktowym wydaniu

Wydajny, nowoczesny ekspres automatyczny Saeco Lirika Plus to doskonały kompromis pomiędzy niewielkimi rozmiarami, a dużą mocą. Wytrzymały, ceramiczny młynek z łatwością i szybkością mieli ziarna kawy. Wyjmowany moduł zaparzający przygotowuje pyszne i intensywne specjały w niezwykle krótkim czasie! Pomimo dużej mocy, ekspres posiada wysoką klasę efektywności energetycznej „A”.

Prezentacja ekspresu

Prosta obsługa

Lirika to nie tylko nowoczesność ale i prostota obsługi! Czytelny, graficzny wyświetlacz umożliwia łatwą obsługę oraz proste poruszanie się po funkcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym wyraźnymi komunikatami.
Więcej
Zwiń
Ekspres SAECO PicoBaristo SM5473/10

Spienianie mleka: Tak

Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy

PicoBaristo to w pełni automatyczny ekspres do kawy o kompaktowej budowie, który spełni wyrafinowane życzenia miłośnika kawy.

Dzięki możliwość zapisania ustawień mocy aromatu, proporcji kawy i mleka oraz temperatury - dostosujesz napój do osobistych upodobań.

Filtr AquaClean pozwoli zaparzyć do 5000 filiżanek kawy* bez konieczności usuwania kamienia. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się długą i niezawodną pracą urządzenia.

Delektuj się 10 rodzajami napojów na każdą okazję. Bez względu na to, czy masz ochotę na mocne espresso, delikatne Cappuccino czy Latte Macchiato, w pełni automatyczny ekspres błyskawicznie przygotuje filiżankę spełniającą Twoje oczekiwania.

Obsługa ekspresu jest prostsza niż myślisz.
Więcej
Zwiń

Opinie - Saeco - Ekspresy do kawy

Wszystko ok jedynie głośne spienianie mleka. Pozdrawiam