Saeco - Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

Saeco to włoska firma produkująca ekspresy do kawy. W ofercie firmy znajdują się zarówno ekspresy ciśnieniowe, manualne i automatyczne. Firma Seaco (pełna nazwa to Saeco International Group S.p.A) to jedna z najbardziej renomowanych firm w branży. Ekspresy tej firmy znajdują się w renomowanych kawiarniach i restauracjach. Od 2009 roku firma należy do holenderskiego Philips’a. Pod marką Philips Saceo marka trafiła również klientów indywidualnych (gospodarstw domowych) a wraz ze wzrostem popularności na ekspresy kapsułkowe firma zawojowała również ten segment rynku. Marka Saeco korzysta ze swoich bogatych włoskich korzeni, ich kawa nawiązuje w smaku do tej, którą spotkać można we włoskich kawiarenkach. Ekspresy Saeco są najczęściej wybieranymi urządzeniami na rynku włoskim. Ekspresy ciśnieniowe tej firmy, do niedawna królowały tylko w najlepszych restauracjach jednak od niedawna każdy miłośnik marki może stać się posiadaczem ekspresu Saeco Incanto lub Saceo Minuto. Aby kupić nowy ciśnieniowy ekspres do kawy włoskiej marki Saeco musisz odwiedzić internetową porównywarkę cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 53 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ekspres Saeco Lirika OTC

Najbardziej zaawansowany

Ekspres Saeco Lirika OTC (One Touch) jest najbardziej zaawansowanym modelem z serii Lirika. Urządzenie to posiada szeroki wachlarz opcji oraz ustawień, które umożliwiają użytkownikom dobranie kawy specjalnie do ich potrzeb. Uwielbiasz kawę czarną? Może preferujesz łagodne mleczne specjały? Z ekspresem Lirika One Touch zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz! Wydajny, oszczędny i prosty w obsłudze – to właśnie OTC.

Prezentacja ekspresu

Kawa za jednym przyciśnięciem

Ten nowoczesny ekspres umożliwia przygotowanie kawy czarnej, Espresso, Cappuccino czy Latte Macchiato za jednym naciśnięciem! Tak niewiele wystarczy, aby rozkoszować się pyszną kawową esencją i czystym aromatem, który uwalniany jest z ziaren. Co więcej, kawy czarna i espresso mogą być przygotowane w dwóch porcjach jednocześnie.
Więcej
Zwiń
Ekspres Saeco Lirika Plus

Duża moc w kompaktowym wydaniu

Wydajny, nowoczesny ekspres automatyczny Saeco Lirika Plus to doskonały kompromis pomiędzy niewielkimi rozmiarami, a dużą mocą. Wytrzymały, ceramiczny młynek z łatwością i szybkością mieli ziarna kawy. Wyjmowany moduł zaparzający przygotowuje pyszne i intensywne specjały w niezwykle krótkim czasie! Pomimo dużej mocy, ekspres posiada wysoką klasę efektywności energetycznej „A”.

Prezentacja ekspresu

Prosta obsługa

Lirika to nie tylko nowoczesność ale i prostota obsługi! Czytelny, graficzny wyświetlacz umożliwia łatwą obsługę oraz proste poruszanie się po funkcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym wyraźnymi komunikatami.
Więcej
Zwiń
Specyfikacja

Kod Producenta SM5473/10

Saeco PicoBaristo

Automatyczny ekspres do kawy

SM5473/10

PicoBaristo to kompaktowy ekspres do kawy, który spełni każde życzenie kawosza. Panel sterowania umożliwia szeroki wybór kaw dostępnych za jednym dotknięciem przycisku. Filtr AquaClean pozwala przygotować do 5000 filiżanek* kawy bez konieczności usuwania kamienia.

Wyśmienita kawa, dokładnie taka, jaką lubisz

10 napojów w kompaktowym urządzeniu

10 rodzajów napojówZintegrowana karafka do mlekaPrzód ze stali szlachetnejAquaClean

20 000 filiżanek wyśmienitej kawy dzięki trwałym ceramicznym młynkom

Nasze młynki są wykonane z nowoczesnej ceramiki, niezwykle twarde i precyzyjne.
Więcej
Zwiń

Opinie - Saeco - Ekspresy do kawy