Saeco - Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

Saeco to włoska firma produkująca ekspresy do kawy. W ofercie firmy znajdują się zarówno ekspresy ciśnieniowe, manualne i automatyczne. Firma Seaco (pełna nazwa to Saeco International Group S.p.A) to jedna z najbardziej renomowanych firm w branży. Ekspresy tej firmy znajdują się w renomowanych kawiarniach i restauracjach. Od 2009 roku firma należy do holenderskiego Philips’a. Pod marką Philips Saceo marka trafiła również klientów indywidualnych (gospodarstw domowych) a wraz ze wzrostem popularności na ekspresy kapsułkowe firma zawojowała również ten segment rynku. Marka Saeco korzysta ze swoich bogatych włoskich korzeni, ich kawa nawiązuje w smaku do tej, którą spotkać można we włoskich kawiarenkach. Ekspresy Saeco są najczęściej wybieranymi urządzeniami na rynku włoskim. Ekspresy ciśnieniowe tej firmy, do niedawna królowały tylko w najlepszych restauracjach jednak od niedawna każdy miłośnik marki może stać się posiadaczem ekspresu Saeco Incanto lub Saceo Minuto. Aby kupić nowy ciśnieniowy ekspres do kawy włoskiej marki Saeco musisz odwiedzić internetową porównywarkę cen Taniomania.pl.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 74 produkty - zobacz najlepsze oferty
Ekspres Saeco Lirika OTC Najbardziej zaawansowany Ekspres Saeco Lirika OTC (One Touch) jest najbardziej zaawansowanym modelem z serii Lirika. Urządzenie to posiada szeroki wachlarz opcji oraz ustawień, które umożliwiają użytkownikom dobranie kawy specjalnie do ich potrzeb. Uwielbiasz kawę czarną? Może preferujesz łagodne mleczne specjały? Z ekspresem Lirika One Touch zawsze znajdziesz to czego potrzebujesz! Wydajny, oszczędny i prosty w obsłudze – to właśnie OTC. Prezentacja ekspresu Kawa za jednym przyciśnięciem Ten nowoczesny ekspres umożliwia przygotowanie kawy czarnej, Espresso, Cappuccino czy Latte Macchiato za jednym naciśnięciem! Tak niewiele wystarczy, aby rozkoszować się pyszną kawową esencją i czystym aromatem, który uwalniany jest z ziaren. Co więcej, kawy czarna i espresso mogą być przygotowane w dwóch porcjach jednocześnie. Zaskocz swoich gości i uracz ich cudowną kawą! Wybór należy do Ciebie Inżynierowie Saeco wiedzą, że upodobania co do mocy kawy są bardzo różne.
Więcej
Zwiń
Ekspres Saeco Lirika Plus Duża moc w kompaktowym wydaniu Wydajny, nowoczesny ekspres automatyczny Saeco Lirika Plus to doskonały kompromis pomiędzy niewielkimi rozmiarami, a dużą mocą. Wytrzymały, ceramiczny młynek z łatwością i szybkością mieli ziarna kawy. Wyjmowany moduł zaparzający przygotowuje pyszne i intensywne specjały w niezwykle krótkim czasie! Pomimo dużej mocy, ekspres posiada wysoką klasę efektywności energetycznej „A”. Prezentacja ekspresu Prosta obsługa Lirika to nie tylko nowoczesność ale i prostota obsługi! Czytelny, graficzny wyświetlacz umożliwia łatwą obsługę oraz proste poruszanie się po funkcjach urządzenia. Gdy nadejdzie czas na serwis ekspres sam poinformuje nas o tym wyraźnymi komunikatami. Zastosowano również bardzo precyzyjny, ale jednocześnie intuicyjny system informowania użytkownika o stanie urządzenia: kolor zielony - wszystko jest OK, kolor żółty - ostrzeżenie, kolor czerwony - alarm - wymagany restart urządzenia.
Więcej
Zwiń
Ekspres automatyczny Saeco HD8921/09 Incanto Deluxe Elegancki wygląd. Rewelacyjna jakość kawy. Wyśmienite latte macchiato za dotknięciem przycisku 6 dostępnych napojów Zintegrowany pojemnik na mleko Stal szlachetna 5-stopniowy, regulowany młynek Wydobądź najlepszy smak dzięki ceramicznym młynkom Solidne ceramiczne młynki gwarantują przyjemność z doskonałej kawy na długie lata. Wykonany z ceramiki młynek doskonale mieli ziarno, co pozwala wodzie równo przepływać, wydobywając najczystszą esencję z ziaren. W przeciwieństwie do „zwykłych" młynków materiał ceramiczny sprawia, że kawa nie ma posmaku przypalonych ziaren. Gorącą kawa w mgnieniu oka dzięki szybkiemu bojlerowi Gdy liczy się każda sekunda, dzięki bojlerowi możesz zaparzyć doskonałe espresso i cappuccino bez konieczności czekania. Sekret tkwi w obudowie z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która może szybko osiągnąć wysoką temperaturę.
Więcej
Zwiń

Opinie - Saeco - Ekspresy do kawy