Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

Ekspresy do kawy – kawa stanowi ważny element każdego poranka, wielu ludzi na Świecie. Szacuje się, że Polacy piją obecnie tak samo dużo kawy, jak i herbaty. Czy Ty również należysz do grona miłośników kawy? A może po prostu bez kawy Twój organizm nie potrafi się obudzić? Jeżeli tak, to warto wyposażyć swoją kuchnie w ekspres do kawy. Ekspresy dostępne na rynku, różnią się od siebie przede wszystkim sposobem zaparzania kawy, oraz tym w jaki sposób i w jakiej formie kawa dostaje się do ekspresu. Wybierać można spośród ekspresów przelewowych, kapsułkowych oraz ciśnieniowych. Mechanizm ekspresu przelewowego polega na przelaniu gorącej wody przez zmieloną kawę umieszczoną na filtrze. Ekspres kapsułkowy pozwoli za pomocą jednego przycisku i odpowiedniej kapsułki zrobić kawę niczym z kawiarni. Natomiast ekspres ciśnieniowy zaparza kawę przy pomocy gorącej wody pod ciśnieniem. Większość ekspresów ciśnieniowych wyposażona jest również w spieniacz do mleka oraz młynek do kawy. Pod względem ceny najtańsze są ekspresy przelewowe. Następnie ekspresy kolbowe, jednak należy również doliczyć koszt eksploatacji, czyli kapsułek. Najdroższe są zazwyczaj ekspresy ciśnieniowe. Niezależnie od tego, który ekspres do kawy wybierzesz, pozwoli Ci on stać się baristą we własnym domu. W ofercie serwisu znajdziesz między innymi takie marki jak: De’Longhi, Saeco, Tchibo, Russell Hobbs oraz wiele innych. Niezależnie od tego, który wybierzesz dla siebie, dzięki serwisowi Taniamiania.pl kupisz go najtaniej.
Więcej
Zwiń
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1387 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekspres automatyczny o mocy 1450 W, ciśnienie 15 bar, wbudowany młynek stalowy stożkowy żarnowy, zaprogramowanych 17 różnych rodzajów kaw dostępnych za jednym dotknięciem, możliwość przygotowania 2 kaw mlecznych jednocześnie, automatyczny system spieniania oraz czyszczenia układu spieniania, menu w języku polskim, duży wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 2.3 l.
Więcej
Zwiń
Ekspres DeLonghi ECAM 250.23.SB Magnifica S Moc wejściowa (W): 1450 Ciśnienie pompy (bar): 15 Pojemnik na fusy (n°): 14 Pojemność zbiornika na ziarna (g): 250gr Stosowanie kawy mielonej Wyjmowana tacka spływowa ze wskaźnikiem poziomu wody Dysza cappuccino z regulacją stopnia spienienia mleka przygotuje automatycznie 4 rodzaje kawy: espresso, podwójne espresso, czarna kawa, kawa long Kompaktowy, automatyczny ekspres Magnifica S Smart ECAM250.23.SB za dotknięciem jednego przycisku zabierze Cię do świata kawy, dokładnie takiej, jak lubisz! Możesz dopasować zarówno smak, ilość, jak i temperaturę kawy do własnych preferencji.Model Magnifica S Smart ECAM250.23.SB przygotuje automatycznie 4 rodzaje kawy: espresso, podwójne espresso, czarna kawa, kawa longSpienianie mleka: manualnie, za pomocą dyszy.Technologia mieleniaPerfekcyjna kawa ze świeżo zmielonych ziaren dzięki wbudowanemu młynkowi. Stopień zmielenia można dostosować do indywidualnych upodobań.
Więcej
Zwiń
Ekspres rewelka. Chciałem kupić inny bo nie wiedziałem że ekspresy w różny sposób obrabiają kawę. Przez tą duża siłę ubicia faktycznie czuć że kawa jest lepsza. Często w sklepach można spróbować kawy z różnych ekspresów. Gorąco zachęcam do tego a nie kupna tego co chwała w TV. Ekspres cichutki, mało miejsca zajmuje w mojej ciasnej kuchni. Kawa aromatyczna a pianka sztos. Zawsze najpierw wyjadam ja łyżeczka :)

Opinie - Ekspresy do kawy