Ekspresy Do Kawy - najlepsze oferty

Ekspresy Do Kawy na Taniomanii już od 199,93 💲 Sprawdź atrakcyjne ceny, popularne produkty i opinie użytkowników! Znajdź coś dla siebie i kup najtaniej.
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 2000 produktów - zobacz najlepsze oferty
„Magnifica Evo ECAM290.31.SB“ ucieleśnia doświadczenie, wiedzę i technologię De'Longhi, aby zawsze oferować najlepsze rezultaty w filiżance. Ten ekspres do kawy został zaprojektowany specjalnie z myślą o początkujących użytkownikach, którzy są stosunkowo nowi w świecie automatycznych ekspresów do kawy i poszukują możliwości obsługi za pomocą jednego przycisku w połączeniu z nowoczesnym wzornictwem. „Magnifica Evo“ zaspokoi każdy smak kawy dzięki przyjaznemu interfejsowi użytkownika i indywidualnemu wyborowi napojów dostarczanych szybko i łatwo.5 KOLOROWYCH IKONEK PRZEPISÓW W WYSOKIEJ ROZDZIELCZOŚCIOdkryj intuicyjny interfejs i funkcjonalność tego ekspresu do kawy dzięki pięciu dedykowanym kolorowym ikonom przepisów, które umożliwiają dostęp do ulubionego napoju za jednym dotknięciem. Model ten umożliwia przygotowanie espresso, zwykłej czarnej kawy, kawy long, doppio+ (podwójne espresso) oraz gorącej wody na filiżankę herbaty.
Więcej
Zwiń
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Series 5400 EP5441/50

  • 12 rodzajów kaw
  • 4 profile użytkownika
  • Funkcja Extra Shot
  • Kolorowy wyświetlacz
  • Ceramiczny młynek
  • Filtr AquaClean

Wysokiej klasy ekspres o eleganckiej stylistyce opracowanej z myślą o Twojej kuchni.

Dzięki eleganckiej stylistyce urządzenia kawa zyskuje wyjątkową oprawę.

Chromowany front stanowi doskonałe tło dla każdej filiżanki i dodaje klasy pomieszczeniu.

Filiżanka idealnej kawy za każdym razem dzięki 4 profilom użytkownika.

Cztery profile użytkownika z zapisanymi spersonalizowanymi ustawieniami umożliwiają przygotowanie ulubionego napoju w identyczny sposób za każdym razem.

Dzięki dodatkowemu profilowi Twoi goście mogą delektować się kawą dokładnie tak, jak lubią, bez konieczności zmiany Twoich ustawień.
Więcej
Zwiń
Zdecydowanie polecam. Nie sądziłem, że to będzie tak trafiony pomysł. Kawa niczym z najlepszej kawiarni :) Do tego proste menu, mega dużo funkcji, kilka fajnych systemów, no i cicha praca ekspresu. Mega :)

Opinie - Ekspresy Do Kawy