Ekspresy do kawy - najlepsze oferty

ekspres sprawuje się bez zarzutów, wygląd zewnętrzny bardzo estetyczny, zakup godny polecenia
Ekspresy do kawy – kawa stanowi ważny element każdego poranka, wielu ludzi na Świecie. Szacuje się, że Polacy piją obecnie tak samo dużo kawy, jak i herbaty. Czy Ty również należysz do grona miłośników kawy? A może po prostu bez kawy Twój organizm nie potrafi się obudzić? Jeżeli tak, to warto wyposażyć swoją kuchnie w ekspres do kawy. Ekspresy dostępne na rynku, różnią się od siebie przede wszystkim sposobem zaparzania kawy, oraz tym w jaki sposób i w jakiej formie kawa dostaje się do ekspresu. Wybierać można spośród ekspresów przelewowych, kapsułkowych oraz ciśnieniowych. Mechanizm ekspresu przelewowego polega na przelaniu gorącej wody przez zmieloną kawę umieszczoną na filtrze. Ekspres kapsułkowy pozwoli za pomocą jednego przycisku i odpowiedniej kapsułki zrobić kawę niczym z kawiarni. Natomiast ekspres ciśnieniowy zaparza kawę przy pomocy gorącej wody pod ciśnieniem. Większość ekspresów ciśnieniowych wyposażona jest również w spieniacz do mleka oraz młynek do kawy. Pod względem ceny najtańsze są ekspresy przelewowe. Następnie ekspresy kolbowe, jednak należy również doliczyć koszt eksploatacji, czyli kapsułek. Najdroższe są zazwyczaj ekspresy ciśnieniowe. Niezależnie od tego, który ekspres do kawy wybierzesz, pozwoli Ci on stać się baristą we własnym domu. W ofercie serwisu znajdziesz między innymi takie marki jak: De’Longhi, Saeco, Tchibo, Russell Hobbs oraz wiele innych. Niezależnie od tego, który wybierzesz dla siebie, dzięki serwisowi Taniamiania.pl kupisz go najtaniej.
Więcej
Zwiń
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 1202 produkty - zobacz najlepsze oferty
1x Ekspres ciśnieniowy De'Longhi ECAM ECAM 22.110 B

Ekspres ciśnieniowy De Longhi ECAM 22.110 B, to profesjonalny ekspres do kawy. ECAM 22.110 B z mocą 1450 W i maksymalnym ciśnieniem 15 barów, a także pojemnikiem na wodę o pojemności 1,8 litra, to urządzenie, które sprawdzi się zarówno podczas kameralnego spotkania ze znajomymi, jak i na większym wydarzeniu.
Więcej
Zwiń
Ekspres ciśnieniowy Saeco Incanto HD8917/09

Marzysz o pysznej kawie, która postawi Cię na nogi w kilka sekund? Saeco HD8917/09 to ekspres o ciśnieniu 15 barów i mocy 1850 W który z pewnością Ci to umożliwi. Dzięki niemu zaparzysz aż 7 różnych rodzajów kaw. Niezwykle cichy, ceramiczny młynek z 5-stopniową regulacją mielenia, umożliwi dostosowanie odpowiedniego poziomu do rodzaju parzonej kawy.
Więcej
Zwiń
Ekspres ciśnieniowy Philips Saeco PicoBaristo HD8927/09

Ekspres ciśnieniowy Philips Saeco PicoBaristo HD8927/09 o ciśnieniu 15 barów sprawi, pozwoli Ci zaparzyć wyśmienitą i aromatyczną kawę. To niesamowite urządzenie o mocy 1850 W wyposażone zostało w niezwykle cichy, ceramiczny młynek, podwójny dozownik, automatyczny cykl usuwania kamienia, automatyczny system spieniania mleka, wyjmowaną tackę ociekową oraz wyjmowany blok zaparzający.
Więcej
Zwiń
ekspres sprawuje się bez zarzutów, wygląd zewnętrzny bardzo estetyczny, zakup godny polecenia