Ekspresy ciśnieniowe Siemens - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Ekspresy ciśnieniowe od Siemens: Siemens EQ.6 plus s100 TE651209RW, SIEMENS EQ.6 PLUS S700 TE657313RW, Siemens EQ.3 s300 TI303203RW, Siemens EQ.6 Plus TE653M11RW, SIEMENS EQ.6 PLUS S300 TE653311RW , Siemens EQ.6 plus s300 TE653318RW
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 47 produktów - zobacz najlepsze oferty
Twój świat kawy zaczyna sie na panelu sterującym EQ.6 plus coffeeSelect Display: Wszystkie kawy i napoje mleczne są wybierane i przygotowywane po dotknięciu dotykowego panelu sterowania autoMilk clean: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia oneTouch Function: Wszystkie napoje dostepne za przyciśnięciem jednego przycisku - nieważne czy jest to espresso, cappuccino czy latte macchiato Zapisz swoje pereferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi łatwe ich przygotowanie za każdym razem Wygodna obsługa i wspaniały smak kawy dzięki unikalnej technologii iAroma System. Smak Szeroki wybór rodzajów kaw: espresso, Espresso Macchiato, kawy, cappuccino, latte macchiato, biała kawa. Zawsze szybko i wygodnie.
Więcej
Zwiń
Ekspres ciśnieniowy Siemens TE 653501 DE 1500W kolor srebrny Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 653501 DE Doświadcz prawdziwej przyjemności. Ciesz się kawą na życzenie dla dwóch osób przygotowywanych w tym samym czasie. Wyświetlacz coffeeSelect: Wystarczy delikatne dotknięcie pól czujnika by wybrać i przygotować aromatyczne specjały z kawy i mleka aromaDouble Shot: Bardzo mocna kawa dzięki dwóm procesom mielenia i parzenia z ciśnieniem 19 bar OneTouch DoubleCup: Dowolny napój kawowy lub mleczny za jednym dotknięciem - nawet dla dwóch filiżanek na raz autoMilk clean: System czyszczenia parą po przygotowaniu każdego napoju mlecznego zapewnia codzienną higienę urządzenia Zapisz swoje preferencje ulubionych napojów kawowych i mlecznych, co umożliwi łatwe ich przygotowanie za każdym razem Wygodna obsługa i wspaniały smak kawy dzięki unikalnej technologii iAroma System Idealna przyjemność za naciśnięciem jednego przycisku - funkcja oneTouch.
Więcej
Zwiń
EQ.6 plus: Spełnij marzenia o zmysłowym aromacie kawy i technologii łatwej w obsłudze.

Wyśmienity smak i aromat, atrakcyjny design i wyjątkowo prosta, intuicyjna obsługa – jednym słowem EQ.6 plus marki Siemens. Wszystko co musisz zrobić, to włączyć urządzenie, a na wyświetlaczu natychmiast pojawią się wizerunki specjałów z kawy i mleka. Wystarczy delikatne dotknięcie i już możesz cieszyć się wyśmienitą kawą, a nawet zażądać dwóch filiżanek jednocześnie. Ważnym atutem jest też funkcja autoMilk Clean,czyli automatyczne czyszczenie spieniacza mleka po zaparzeniu kawy mlecznej (uderzenie pary).

Najważniejsze cechy urządzenia

Idealna temperatura parzenia zapewniająca najbogatszy aromat.

Wyświetlacz dotykowy - łatwe sterowanie.

Młynek ceramiczny.

Kawy i napoje mleczne za jednym dotknięciem przycisku.

Mocny aromat bez gorzkiego posmaku.
Więcej
Zwiń
Ekspres ma bardzo dużo funkcji parzenia kawy i nie tylko, jest wygodny w obsłudze, cichy jak na takie urządzenie. Kawa jest bardzo smaczna, jej temperaturę można regulować. Mleko spienia idealnie, latte wychodzi wyśmienite jak w kawiarni. Rurka do pobierania mleka to najlepsze co można było wymyślić. Po wyłączeniu wszystko się pięknie samo oczyszczacza. Nie ma funkcji parzenia 2 mlecznych kaw, ale ustawienie wielkości na duże latte 400ml daje nam 2 małe po 200ml, więc da się to w ten sposób rozw

Opinie - Ekspresy ciśnieniowe Siemens - bestsellery