Ekspresy ciśnieniowe KRUPS - bestsellery - najlepsze oferty

Sprawdź nasze bestsellery w kategorii Ekspresy ciśnieniowe od KRUPS: KRUPS Evidence EA8901, Krups Pisa EA8160, KRUPS XP320830 Opio, Krups EA894T, KRUPS Evidence EA8918, Krups czarny EA8150 , Krups Latt'Espress EA829E
Cena
Cena
Znaleźliśmy dla Ciebie 59 produktów - zobacz najlepsze oferty
Ekspres Krups EA 8108 automatyczny ciśnieniowy

Promocja: Kup ekspres i odbierz 100 zł!

Regulamin promocji

Ekspres Krups EA8108 to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy stoją przed wyborem pierwszego ekspresu. Prezentowany model to połączenie zaawansowanej technologii, funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Jest idealnym wyborem dla osób rozpoczynających swoją przygodę z kawą.

  • Funkcja wyboru mocy kawy (standard/strong) pozwala na przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy aktualnie ochotę.
  • 3-poziomowa regulacja stopnia zmielenia ziaren zapewnia perfekcyjną jakość serwowanej kawy.
  • Ekspres jest wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za idealną temperaturę kawy już od jej pierwszej
Więcej
Zwiń
KRUPS EVIDENCE EA8908

Ciesz się smakiem ulubionej kawy z ekspresem Krups!

Odkryj sposób na intensywną w smaku i aromacie kawę – od precyzyjnego zmielenia ziaren przez idealne ubicie kawy. KRUPS Evidence powstał z dbałością o najmniejsze detale, z najwyższej jakości materiałów, które zamknięte zostały w nowoczesny i elegancki design. Intuicyjny wyświetlacz sprawi, że parzenie kawy jest wyjątkowo łatwe i za jednym dotknięciem wprowadzi cię w świat intensywnej w smaku i aromacie kawy.

Elegancki I nowoczesny design

Zachwyć się nowoczesnym i eleganckim wyglądem ekspresu, który idzie w parze z intensywnym smakiem i aromatem kawy. Wykończenie ze stali szlachetnej wygląda ponadczasowo, zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych kuchniach.
Więcej
Zwiń
Jeden z najprostszych modeli automatycznego ekspresu Krups. Wcześniej miałem model w pełni automatyczny ale dwa razy droższy. Tym tanim uzyskuję ten sam efekt wykonując kilka kliknięć więcej.

Opinie - Ekspresy ciśnieniowe KRUPS - bestsellery